Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی جعبه | طراحی جعبه درتهران | چاپ جعبه در تهران

طراحی بسته بندی طراحی جعبه

طراحی جعبه درتهران و چاپ جعبه در تهران

بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که مسئول معرفی ، شناساندن و نگهداری محصول از تولید تا مصرف می باشد. در واقع طراحی بسته بندی علم ، هنر و فناوری محافظت از محصول جهت نگهداری، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از محصول است. در طراحی و چاپ بسته بندی محصول باید امنیت محتوای محصول و همچنین حفاظت از محیط زیست و کمتر آسیب رساندن به آن نیز مد نظر قرار گرفته شود .

مراحل بسته‌بندی شامل طراحی ، ارزیابی و چاپ است. بسته‌بندی بطور گسترده ای بر زندگی ما سایه افکنده است . از اقلام مواد غذایی و دارویی تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته‌بندی مرتبط هستند. یکی از وظایف اصلی و مهم بسته‌بندی محافظت از محصول است. بسته‌بندی استاندارد این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه محصولی در بسته قرار دارد و شرایط نگهداری آن به چه صورت است. مراحل طراحی بسته‌بندی شامل طراحی فیزیک بسته‌بندی و گرافیک جعبه یا بسته بندی است. طراحی بسته‌بندی می تواند زیر مجموعه طراحی محصول قرار گیرد به این دلیل که طراحی بسته‌بندی جزئی از عملیات طراحی محصول محسوب می شود .

امروزه طراحی بسته‌بندی‌ها تابع استانداردهای صرفه اقتصادی و سهولت در حمل و نقل می‌باشند. بسته‌بندی‌های که امروزه انجام میپذیرد باید از استانداردهای بین‌المللی طراحی و تولید پیروی کند. بسته بندی استاندارد باید علاوه بر ظاهری زیبا باید حافظ محتویات درونش باشد . بسته بندی باید چیدمان راحتی داشته باشد و قابلیت قرارگیری در انواع قفسه ها و پالتهای استاندارد را دارا باشد

بسته بندی

 

طراحی و چاپ و بسته بندی محصولات غذایی مدت طولانی است که مورد توجه شرکت های مواد غذایی برای حفظ سلامت مواد غذایی تولیدی و همچنین تبلیغات و جذب مشتری قرار دارد. می توان گفت یکی از عوامل تاثیرگذار در فروش محصول و جذب مشتری نحوه بسته بندی و نوع طراحی جعبه است . البته بسته بندی زیبا تنها علت خرید آن محصول توسط مشتری نیست بلکه در درجه اول کیفیت مواد غذایی مورد اهمیت است. به دلیل رشد و پیشرفت بازار رقابت در مواد غذایی علاوه بر کیفیت محصول ، طراحی بسته بندی و یا طراحی جعبه مناسب برای محصول مورد توجه شرکت ها و تولید کننده محصول است و هر روز طرح های جدید و نوآورانه ای برای بسته بندی مواد غذایی ابداع می شود و بحث فناوری نانو و بسته بندی سبز هم به اهداف طراحی بسته بندی نیز اضافه شده است و استفاده از کاغذ در دسته بندی مناسب تر از پلاستیک و پلیمر است زیرا آلودگی آن کمتر و بازیافت آن ساده تر است.

امروزه جعبه سازی و طراحی و چاپ جعبه در مجموعه فعالیت های بازار سازی و تبلیغات چنان جایگاه رفیعی یافته است که عده از صاحب نظران ، آن را یکی از تاکتیک های اصلی آمیخته بازاریابی و در شمار تکنیک های محصول ، کانال توزیع ، قیمت و ترویج قرار می دهند.

خدمات بسته بندی و طراحی جعبه 

طراحی وچاپ وساخت انواع جعبه کفش-جعبه های صنعتی -جعبه های قنادی وشیرینی پزی- جعبه مرغ-جعبه اسباب بازی-جعبه پیراهن مردانه- جعبه های لمینتی و...

لمینت بروی انواع کارتن سه لایه ، پنج لایه ، E فلوت و سینگل فیس با مقوای پشت طوسی 
جعبه های فانتزی : انواع جعبه های مقوایی با چاپ افست رنگی و با تیغ زنی مربوطه و بغل چسبانی 
دستگاه:با استفاده از دستگاههای چاپ 4/5ورقی2رنگ-2ورقی -لتر پرس ولمینت ودایکات و uv
دایکات : قالبی انواع جعبه و کارتن مقوایی و کارتن پلاست با استفاده از دایکات فکی 50 در70 و فکی 80 در 110 و پینگ پنگی تا عرض 160 سانتیمتر

 

طراحی و چاپ بسته بندی

 

طراحی و چاپ انواع جعبه و بسته بندی مواد غذایی و محصولات صنعتی

خدمات حرفه ای طراحی جعبه و بسته بندی با مجرب ترین کادر طراحی و چاپ در زمینه طراحی جعبه و بسته بندی های خشکبار ، طراحی جعبه و بسته بندی کشمش ، طراحی جعبه و بسته بندی خرما ، قیسی ، ادویه جات ، حبوبات ، محصولات لبنی ، شیر ، ماست ، میوه جات ، خیار ، سیب ، فرآورده های گوشتی ، همبرگر ، پیتزا ، فیلتر هوا و ... ارائه خواهد شد . تیم افراگرافیک با استفاده از استانداردهای بروز خدماتی همچون طراحی و چاپ بسته بندی محصولاتتان جهت صادرات و فروش داخلی با کیفیتی بی نظیر و طراحی فوق العاده ، مدرن و شیک به شما عزیزان صنعت تولید عرضه خواهد کرد. 

صنعت بسته بندی افراگرافیک از طراحی تا جعبه و کارتن، ارائه کننده انواع کارتن های بسته بندی با چاپ های رنگی ، ساده و چاپ ترکیبی در اندازه های مختلف همراه با منقسم جعبه های مقوایی ، شرینی ، کفش صنعتی و فانتزی و لمینتی و پیتزا را پیاده سازی خواهد کرد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در خواست سفارش با کارشناسان افراگرافیک تماس بگیرید .

تلفن: 66120698-021  -  66912056-021

همراه: 09122246022

پست الکترونیک: info@afragraphic.ir

وب سایت: www.afragraphic.ir

 نظــرات شما


نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  
پنل کاربری

امکان تغییر ظاهر سایت

تماس با ما
0912 224 60 22
021 66 120 694
021 66 120 698
021 66 912 056

لینک شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.