Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت آرتمیس

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت آرمه آژند ژابین

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت پاسارگاد طب ایرسا

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت نوبر

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  بازرگانی شرکت کوشا تجارت

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت بتون پاشین

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت ایزد به دید پارسه

 طراحی ست اداری حرفه ای

طراحی ست اداری  شرکت امین طب

ست اداری تجلی بخش هویت و اعتبار سازمانی یک شرکت است . می توان به جرات گفت که طراحی ست اداری زیبا و ایده آل به وضوح برند و هویت شرکت را نمایان خواهد کرد . ست اداری شامل سربرگ ، پاکت نامه ، کاغذ یادداشت ، کارت ویزیت و است و  در واقع مجموعه ای از کاغذهایی است که در امور اداری و یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی استفاده می شود .

در طراحی ست اداری اغلب مواردی مانند عنوان ، آرم شرکت و اطلاعات تماس استفاده می شود . در مجموعه ای که ست اداری نامیده می شود تمامی اقلام مانند سربرگ ، کارت ویزیت ، طراحی فاکتور ، لیبل CD نیز باید تمامی موارد گفته شده را شامل شوند .

برای طراحی ست اداری حرفه ای ، بهره گیری از طراحی استاندارد و خلاقانه شامل استفاده از رنگ مناسب سازمان یا شرکت ، لوگو یا آرم ، فونت مناسب و توضیحات منحصربفرد و البته خلاق ضروری است . در این صورت طراحی ست اداری توسط تیم حرفه ای افراگرافیک است که اعتبار و برند شما را منحصربفرد و با طرح دلخواهتان ترسیم خواهد کرد .

ست اداری شامل :

سربرگ : در قطع A4سایز 29.7×21 سانتیمتر و در قطع A5سایز 14.8×21 سانتیمتر

نام، لوگو، آدرس پستی و شماره تلفن و فکس و آدرس الکترونیکی شرکت و همچنین شماره و تاریخ پیوست در سربرگ عناوینی ضروری هستند و به طور استاندارد باید در همه سربرگ ها رعایت شود.

کارت ویزیت : کارتی در ابعاد استاندارد 6×9 یا 4.8×8.5 سانتیمتر . با جنس های مختلفی از کاغذ و مقوا با گرماژ ،روکش، آیتم های اضافه و گوناگون دیگری شامل : یووی موضعی، طلاکوب، نقره کوب و ...

پاکت نامه : ابعاد پاکت نامه به طور معمول متناسب با ابعاد سربرگ A4 تعیین می شود. پاکت A4  . برای طراحی و چاپ سربرگ و پاکت از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می شود ولی در مواردی خاص از سایزهای غیر متعارف نیز استفاده می شود.

در طراحی ست اداری بهتر است از طرح هایی شبیه به هم و متناسب استفاده گرد د، که بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند باش د.استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تخصصی و تماسی از مواردی است که در ست اداری استفاده می شود.

فراموش نکنید که ست اداری شامل اقلام زیر مجموعه آن در معرض دید بسیاری افراد و مشتریان  قرار خواهد گرفت . بنابراین طراحی ست اداری حرفه ای برای ماندگار کردن برند شما در ذهن افراد بسیار تاثیرگذار است و مسیر دستیابی به اهدافتان را هموارتر خواهد کرد .  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.