Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی وچاپ فولدر و پوشه تبلیغاتی

طراحی وچاپ فولدر |  چاپ فولدر | فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی امروزه یکی از رایج ترین اقلام تبلیغاتی است و در واقع چاپ فولدر تبلیغاتی همان پوشه نگهدارنده اسناد و مدارک است.

فولدرهای تبلیغاتی با وجود اضافه و کم کردن برگه های داخلی، بسیار مناسب می باشد برای پروژه های نمایشگاهی.

مواردی که در طراحی و چاپ فولدر لحاظ می‌گردد، شامل لوگو شرکت و نشانی کامل آن است، که در کنار آن می‌توان به بیان مختصری از محدوده فعالیت شرکت پرداخت و شعار تبلیغاتی و تصاویری از فعالیت‌های شرکت به همراه اعمال رنگ سازمانی شرکت را نیز قرار داد.

فولدر معمولا با جنسی از کاغذ گلاسه مات یا براق ، کاغذ کتان و یا مقوای پشت طوسی انجام می‌شود. از کارهایی که برای جذابیت و تکمیل فولدر انجام می‌گیرد، انواع روکش سلفونی و UV و لمینیت، طلاکوب، برجسته‌سازی ، بافت‌دار کردن کاغذ و برش‌های خاصی که با قالب اختصاصی و ...

اندازه و سایز فولدر برحسب استاندار اندازه سربرگ محاسبه می‌گردد، به طوری که از سربرگ کمی بزرگتر باشد تا به‌راحتی در درون آن قرار گیرد.

 

طراحی فولدر با قیمتی مناسب

 

 

 

سایزهای استاندارد برای چاپ فولدر به شرح زیر است:

A4 = 22×31 cm

B4 = 25×35 cm

A5 = 16×22 cm

B5 = 18×25 cm

خشتی کوچک = 19×19 cm

خشتی بزرگ = 23×23 cm

پالتویی = 19×14 cm

طراحی و چاپ انواع پوشه و فولدر و زونکن

 نگهداری و محفاظت از اوراق و برگه های اداری ، قراردادها و یا پروپوزال پروژه ها و ... موارد استفاده از فولدرهای تبلیغاتی است و کلا برای جمع کردن مدارک و اسناد در یکجا از آن استفاده میگردد. برخی شرکتها به جای طراحی کاتالوگ مصحف و یا ارائه بروشور محصولات به دلیل اینکه ممکن است تعداد محصولات کم و زیاد شود از فولدر استفاده میکنند که میتوان تعدادی برگ داخل آن جای داد و با توجه به تقسیم بندی مشتری ها و یا تقسیم بندی محصولات تعداد صفحات را نیز کم یا زیاد کرد. از دیگر کاربردهای فولدرهای تبلیغاتی جای دادن هدایای تبلیغاتی و یا موارد دیگری از قبیل : خودکار ، سی دی مالتی مدیا ، کارت ویزیت ، لیبل های تبلیغاتی و ... میباشد. حال با توجه به قراردادن هریک از موارد ذکر شده در فولدر میبایست قالب فولدر را تغییر داد.

 درست کردن خط قالب جهت فولدر یا پوشه کار بسیار حساسی است و نیاز به خلاقیت طراح گرافیست دارد. طراح فولدر یا پوشه بایستی با توجه به مواردی از قبیل هزینه چاپ فولدر ، تعداد آیتم های قرارگیرنده در داخل فولدر ، ضخامت مواردی که در فولدر جای خواهد گرفت ، ساده بودن و یا پیچیدگی فولدر ، شکیل بودن فولدر ، سایز فولدر و ... طراحی بهینه ای از فولدر انجام دهد و خطوط قالب را با توجه به این فاکتورها طراحی نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید:

کانون تبلیغاتی افرا گرافیک

•   تلفن: 66120698-021  -  66912056-021

•   همراه: 09122246022

•   پست الکترونیک: info@afragraphic.ir

•   وب سایت: www.afragraphic.ir

•   تلگرام: www.telegram.me/afragraphic_ir

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.