Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

صفحه آرایی - قراردادن تصویر یا عکس در ایندیزاین
با توجه به قابلیتهای نرم افزار ایندیزاین، هر روزه مجلات، کتاب ها، سررسید ها و بروشورهای تبلیغاتی، کتابهای الکترونیکی زیادی صفحه آرایی و طراحی و منتشر می شود . با توجه به جذابیت تصویر، امروزه بیشتر صفحه آرایی مجلات، و صفحه آرایی نشریات تصویر محور هستند. یعنی عمده قسمتهای یک صفحه بندی را تصویر تشکیل می دهد. پس لزوما برای جذب مخاطب ، در صفحه آرایی باید از تکنیکهای گرافیکی و تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنیم.
صفحه آرایی- انتقال متن در ایندیزاین
به دلیل اهمیت برنامه ایندیزاین در صفحه آرایی و همچنین صفحه چینی کتاب ، نشریه و علی الخصوص صفحه آرایی مجله که قسمت عمده هر مجله یا نشریه را از متون استفاده میشود لازم میدانیم که در بخش آموزشی افراگرافیک به طور مفصل به بحث انتقال متون در ایندیزاین بپردازیم...
صفحه آرایی – آماده سازی و ایجاد یک سند در ایندیزایین
نوع صفحه آرایی می تواند در هزینه صفحه آرایی تاثیر گذار باشد. قیمت صفحه آرایی در شرکتهای مختلف متفاوت می باشد و هزینه صفحه آرایی با توجه به انواع مختلف صفحه آرایی به محتوا و ظاهر آن بستگی دارد.افراگرافیک با بهترین کیفیت و هزینه و با داشتن آرشیو بزرگ در همه زمینه ها می تواند کتاب، مجله یا حتی کاتالوگ شما را به بهترین صورت و بالاترین کیفیت صفحه آرایی و طراحی کند..
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.