Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

برنامه نویسی مبایل با Asp net MVC - قسمت چهارم
طراحی برنامه های تحت مبایل یا مبایل اپلیکیشن به جهت در دسترس بودن و راحتی استفاده در کنار طراحی سایت قرار گرفته اند.این نیاز افراگرافیک را بر آن داشته که جهت تامین نیازهای مشتریان به این منظور علاوه بر بخش های فعال دیگری همچون طراحی وب سایت ، طراحی مالتی مدیا ، طراحی وچاپ و ... ساخت مبایل اپلیکیشن ها را نیز به بخش های فعال خود بیفزاییم.
برنامه نویسی مبایل با Asp net MVC - قسمت سوم
افزایش زیاد تعداد کاربران تلفن همراه ، برنامه نویسی موبایل یا همان mobile programming و برنامه نویسی وب و طراحی اپلیکیشن کاربردی هم اکنون جزو بالاترین تخصص ها در بازار کنونی تکنولوژی به شمار می رود. در حال حاضر برنامه نویسی موبایل ، شامل برنامه نویسی اندروید از روش های نوین جهت حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی می باشد و روی کار آمدن گوشیهای هوشمند با انواع سیستم عامل همچون اندروید ،IOS و ویندوز موبایل می توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود.
برنامه نویسی مبایل با Asp net MVC - قسمت دوم
طراحی برنامه های تحت مبایل یا مبایل اپلیکیشن به جهت در دسترس بودن و راحتی استفاده در کنار طراحی سایت قرار گرفته اند به لحاظ کاربرد و زیاد استفاده شدن. طراحی مدیای مناسب جهت مبایل اپلیکیشن ها و سبک بودن آنها فاکتور مهمی جهت طراحی است.
برنامه نویسی مبایل با Asp net MVC - قسمت اول
این روزها نقش طراحی وب سایت به عنوان بستری پر اهمیت برای انجام فعالیت های آنلاین، مانند به اشتراک گذاری منابع، تجارت، حضور در شبکه ای اجتماعی و بسیاری اعمال دیگر بر هیچکس پوشیده نیست. افراگرافیک بستری را جهت آموزش برنامه نویسی و طراحی وب سایت همچنین طراحی مالتی مدیا را فراهم آورده است .
آموزش جاوا اسکریپت | حوزه تعریف متغیر ( Scope ) | آموزش طراحی سایت
حوزه تعریف متغیر ( Variable Scope ) حوزه تعریف (Scope) مشخص میکنه به چه شیوه ای میتونیم به یک متغیر دسترسی داشته باشیم. حوزه تعریف یک متغیر مشخص می‌کنه که در یک محدوده‌ چه متغیرهایی وجود دارند . در جاوااسکریپت ما به دو صورت محلی(local) و جامع(global) میتونیم متغیر رو تعریف کنیم
اشیاء جاوا اسکریپت | آموزش جاوا اسکریپت | طراحی سایت
اشیاء جاوا اسکریپت : اشیاء زندگی واقعی ، خصوصیت ها، و متد با توجه به اینکه در قسمت های قبل درباره انواع داده ها و اشیاء صحبت کردیم می دانید که اشیا نیز نوعی متغیر هستند، با این وجود که شی می تواند چندین مقدار متعدد را در خود نگه دارد. مقادیر به صورت جفت های name : value (اسم : مقدار) نوشته می شوند.
توابع جاوا اسکریپت | آموزش جاوا اسکریپت | برنامه نویسی سایت
در این بخش از آموزشهای طراحی سایت به توابع موجود در جاوا اسکریپت میپردازیم توابع جاوا اسکریپت : همانطور که قبلا گفته شد برای یادگیری زبان جاوا اسکریپت باید با زبان html وهمچنین تگ script آشنایی پیدا کرده باشید زیرا همه ی دستورات اسکریپت درون تگ باز و بسته script تعریف می شود و به عبارتی محدوده کدهای اسکریپت را تعیین می کند.
اپراتور typeof | آموزش جاوا اسکریپت | برنامه نویسی
اپراتور typeof : در این بخش از آموزشهای طراحی سایت به یک اپراتور ویژه در جاوااسکریپت میپردازیم. در جاوا اسکریپت برای مشخص کردن نوع یک متغیر می توانید از اپراتور typeof استفاده کنید
داده در جاوا اسکریپت | آموزش جاوا اسکریپت | طراحی سایت
انواع داده در جاوا اسکریپت : String, Number, Boolean, Array, Object متغیرهای جاوا اسکریپت می توانند در انواع داده های اعداد، رشته ها ، آرایه ها، اشیاء و ... نگه داری شوند
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.