Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

طراحی پوستر تبلیغاتی خلاق و جذاب
اگر یک روز تمام برای طراحی پوستر زمان گذاشتید یک روز اون رو رها کنید.بعد از یک روز تازه یک چیزهای تازه و جالبی کشف میکنید. بارها برای من پیش اومده تا ساعتی از شب برای یه طراحی پوستر وقت گذاشتم ولی وقتی صبح اونو دیدم به دلم نشسته و فهمیدم چه ایراداتی داره این مثل این میمونه که از کنار تشک به کشتی خودمون نگاه کنیم. البته در مورد طراحی های گرافیکی دیگر هم به همین منوال است مثلا در طراحی کاتالوگ ممکن است یک استایل کلی را طراحی کنیم و بعد از یک روز به جزئیات آن پرداخته و آن را کامل کنیم.
طراحی دکمه برای دانلود با فتوشاپ
داشتن دکمه ها یکی از بخشهای اساسی صفحات وب سایت شماست. با انتخاب کردن رنگ نسبت به رنگ بندی ، سایت خود را بسیار زیبا سازید. در این مطلب طراحی یک دکمه زیبا برای وب سایتتان را به شما خواهیم آموخت.
ماسک در فتوشاپ
یکی از مهمترین بخش های فتوشاپ یعنی ماسک کردن لایه ها را می خواهیم به شما آموزش دهیم. در این آموزش یاد می گیریم ماسک چگونه کار می کند، و چه موقع باید از آن استفاده کنیم...
سایه زدن تایپوگرافی حروف فارسی
برای این تکنیک ابتدا یک صفحه سفید باز می کنیم ( ctrl+n) و در منو ابزار سمت چپ به وسیله ی ابزار t نوشته مورد نظر را تایپ کرده و مراحل کار را آغاز می کنیم .
انواع بروشور
انواع بروشور طراحی و چاپ بروشور بنا بر اندازه و شکل صفحات، بروشورها انواع مختلفی دارند یا به صورت نمونه های که گاه رایج نیستند و در موارد خاص استفاده می شوند مانند 2 نمونه ی زیر:
نکات مهم و خواندنی در مورد طراحی کاتالوگ
بروشور یا کاتالوگ نوعی رسانه تجاری چاپی است كه شامل مشخصات، كاربرد كلی كالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر كه مورد نیاز مصرف كنندگان و مشتریان قرار می گیرد. تفاوت کاتالوگ و بروشور به این ترتیب است که کاتالوگ برای توزیع کننده ها طراحی و چاپ می گردد، اما بروشور برای مصرف کننده جز. و در ادامه می توان به کم هزینه تر بودن بروشور نسبت به کاتالوگ اشاره کرد.
تصاویر خود را به سادگی مونتاژ کنید
با این روش می توانید عکسهای خود را در زمینه های مختلف قرار داده و برای خود تصاویری با بکراندهای زیبا بسازید.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.