Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

قیمت چاپ | قیمت چاپ کاتالوگ
•کلیه خدمات چاپ و پس از چاپ مورد اشاره از نوع درجه یک و کاملا مرغوب میباشد. •کاتالوگ های تحویلی بسته به تیراژ شما دارای 20 الی 100 عدد کسری می باشد. •چنانچه فایل آماده چاپ شما نیاز به ویرایش طرح- مونتاژواصلاح کدهای رنگ و … داشته باشد هزینه آن جداگانه محاسبه و به قیمت های فوق اضافه می گردد. •قیمت برای دوستان غیر همکار 10% افزوده میشود.
سررسید 95
گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک با سابقه ای طولانی در زمینه نشر و تولید انواع سالنامه 95 (سررسید95)، تقویم رومیزی95، دفتر تلفن و هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد و با استفاده از کارگاه صحافی مجهز و تجارب خود در این عرصه آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.
قیمت چاپ سی دی و دی وی دی
کانون تبلیغاتی افرا گرافیک توانایی اجرا و تولید وچاپ سی دی را به چند نوع تکنولوژی چاپ CD , DVD , MINI CD دارد. از دیگر خدمات گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک چاپ سی دی و چاپ دی وی دی با بسته بندی DVD , CD وارائه راهکار های مناسب با نیاز شما در بسته بندی و پکینگ CD , DVD , MINI CD می باشد، که شامل انواع قاب های پلاستیکی CD , DVD , MINI CD طرحها و رنگهای متنوع و طراحی و ایجاد جعبه های DVD مقوایی با طرح دلخواه شما عزیزان است.
قیمت اجاره تبلیغات محیطی
از این رو گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک سعی بر این داشته است که با به کارگیری نیروهایی حرفه ای و کارآمد و همچنین ارائه طرح های مدرن و خلاقانه شما مشتریان عزیز را در ذهن مخاطبان خود بسپرد. در واقع با نگاهی نو به حرفه شما، شرکت یا موسستان را ماندگار سازد. افرا گرافیک،ترسیم گر رویای شما.
قیمت انواع سازه های نمایشگاهی (ملزومات نمایشگاهی)
گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک، با هدف کاهش زمان و هزینه محصولی منحصر بفرد را، مطابق با استاندارد روز کشورهای پیشرفته معرفی می کند. سازه های نمایشگاهی کانون تبلیغاتی افرا گرافیک، روش مدرن برای شرکت در نمایشگاه و انجام فعالیت های داخل و خارج سالن است. سازه ای مدرن که با اتصالات خاص و سرعت بسیار بالا در نصب، پروژه های بزرگ را عملی می سازد. عدم نیاز به عملیات ساخت و ساز در محل در کنار حذف مراحل نجاری، مستحکم سازی و رنگ آمیزی، از مهمترین ویژگی های سازه های نمایشگاهی افرا گرافیک می باشد.
تعرفه های چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و دستگاه های چاپ دیجیتال قابلیت چاپ بروشور – کاتالوک – کارت ویزیت - کارت دعوت و نمونه گیری چاپ برای کتاب و دیگر موارد را دارد . چاپ دیجیتال در مجموعه افرا گرافیک قابل ارائه تا ابعاد 30-60سانتی متر با گرماژ ۳۰۰ میباشد.
استعلام قیمت هدایای تبلیغاتی
كی از مؤثرترین روشهای رونق در فروش تبلیغ با هدایای تبلیغاتی می باشد. این هدایا میتوانند به مناسبت های گوناگون مثلا نمایشگاهها، سمینارها و ... ارائه شوند. از آنجا ییكه تأثیر گذاری این هدایا و مدت زمان استفاده از آنها معمولاً زیاد است شركت ها و سازمان ها تولیدی و خدماتی در پی تهیه هدایای مناسب در سطوح متفاوت برای مشتریان خود بر می آیند به همین روی گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک اقدام به تأسیس واحد تخصصی هدایای تبلیغاتی نموده است .
لیست قیمت چاپ تراکت
چاپ تراکت تبلیغاتی و تراکت رنگی (گلاسه) باعث جذب مخاطب به محصول یا خدمات شما و در نتیجه افزایش فروش می شود . کانون تبلیغاتی افرا گرافیک با طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی و رنگی، نقش مهمی در ارائه مطالب و گیرا شدن تراکت در دید مخاطبان شما دارد.
قیمت انواع کارت ویزیت
در این قسمت تعرفه های چاپی کارت ویزیت افرا گرافیک در جنس های مختلف جهت ملاحظه به حضورتان تقدیم می گردد. به لحاظ نوع چاپ، دو نوع کارت ویزیت داریم: کارت ویزیت با چاپ افست و کارت ویزیت با چاپ دیجیتال.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.