Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

طراحی و چاپ بسته بندی مواد غذایی
بسته بندی جذاب و مناسب ، موفقیت و ماندگاری در ذهن مصرف کننده را تداعی میکند. تفکری کهطراحی بسته بندی را فقط در چهارچوب یکی از کارکردهایش که همان محافظت از محتوای درون خود بود ، تعریف می کرد ، با رشد و توسعه ی عرضه و تقاضا و ایجاد رقابت در دنیای تجاری امروز دیگر کاملا منسوخ شده است. تفکری که چاپ جعبه و بسته بندی یک محصول را دور ریختنی می دانست ، در رویارویی با تغییرات عمده ی روابط تجاری ، در شکل امروزی اش در بیشتر موارد به بسته بندی بیش از محتوا درونش اهمیت می دهد
طراحی بسته بندی|چاپ بسته بندی
واژه بسته بندی یا همان Packaging در واقع همان طراحی جعبه میباشد. طراحی و چاپ بسته بندی در عصر کنونی از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.افراگرافیک با سابقه طولانی در زمینه طراحی بسته بندی و همچنین چاپ بسته بندی با برخورداری از نیروهای کارآزموده و باتجربه در خدمت کلیه تولیدکنندگاه عزیز و گرامی میباشد.
طراحی جعبه دستمال کاغذی|چاپ جعبه دستمال کاغذی
طراحی جعبه دستمال کاغذی|چاپ دستمال کاغذی در تهران ... یكی از محصولاتی كه طی دهه های اخیر مورد مصرف فراوان خانواده ها و سازمانها قرار گرفته دستمال كاغذی است. دستمال كاغذی به لحاظ یك بار مصرف بودن و در نتیجه رعایت بهداشت و همچنین به دلیل قیمت ارزان، طرفداران زیادی دارد.برخی خانواده ها بدون اطلاع از ویژگی و كیفیت محصولا ت بهداشتی و دستمال كاغذی اقدام به خرید می كنند. از این رو، دانستن چند مورد از ویژگی های دستمال كاغذی با كیفیت، احتمالا ًدر اقتصاد خانواده شما تأثیری مثبت (هرچند اندك) خواهد داشت.
طراحی و چاپ جعبه در تهران|چاپ جعبه در تهران|طراحی جعبه در تهران
طراحی و چاپ جعبه در تهران|چاپ جعبه در تهران|طراحی جعبه در تهران|شرکت چاپ جعبه ... صنعت طراحی و چاپ جعبه فرآیندی است دو مرحله ای ، که مرحله اول آن ایده پردازی و طراحی جعبه می باشد و مرحله دوم آن چاپ آن است، در مرحل ابتدایی ابتدا طراحان با ایده پردازی چند طرح را به رو کاغذ می آورند و بعد تجمیع نظرات آن را با استفاده از نرم افزارهای طراحی به فایل دیجیتالی تبدیل می نمایند و در مرحله دوم قالبی برای طرح مورد نظر ساخته می شود و بعد در ابعاد بسته بندی تولید شده برش خورده و مراحل چاپ بر روی آن اجرا می شود.
طراحی جعبه | طراحی بسته بندی | طراحی و چاپ جعبه فانتزی
طراحی و چاپ جعبه فانتزی تیم طراحی قدرتمند و با تجربه طراحی و چاپ و بسته بندی گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک ، نیاز شما را در بازار امروز می‌داند و با ترسیم بهترین ها ، محصولات با کیفیت شما را در بسته بندی‌های زیبا و تأثیرگذار عرضه می نماید. ما رویای شما را ترسیم می کنیم. طراحی بسته بندی در این میان نقش ایجاد کننده انگیزه برای خریدار، به ویژه محصولات جدید و ایجاد تمایز بین محصولات است. در گام بعدی باید طرح و حجم زیبا و جالب باشد و در نهایت کیفیت بسته بندی نیز مهم می باشد.
طراحی و چاپ جعبه و جعبه سازی
طراحی و چاپ جعبه چاپ و جعبه سازی گروه مشاوران طراحی افراگرافیک با بهره گیری از حرفه ای ترین کادر طراحی و نیروی کار متخصص و مجرب با استفاده از جدیدترین و بروزترین ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت ساخت جعبه های مقوایی ، کارتنی و فانتزی آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز می باشد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.