Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

طراحی و چاپ ست اداری
به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یک شرکت یا سازمان، جهت فعالیت‌های رسمی یا غیر رسمی، استفاده می گردد، اوراق اداری یا ست اداری می‌گویند . از آنجا که به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر آن سازمان یا برند ، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند ، به همین دلیل به آنها اصطلاحا “ست اداری ” گفته می‌شود
طراحی ست اداری | طراحی و چاپ اسناد اداری
ست اداری یا اوراق اداری یکی از ملزومات شرکت ها و سازمان های مختلف است که معمولاً با توجه به مصرف در طول سال چند بار آن را سفارش می دهند.
چاپ و طراحی ست اداری و اوراق اداری
ست اداری به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکت ها یا سازمان ها گفته می شود و شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. کارشناسان افرا گرافیک با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، چشم ها را به خود خیره می کند.
طراحی ست اداری و اوراق اداری
طراحی ست اوراق یکی دیگر از بسترهای بسیار مهم در رشته گرافیک می باشد که باید دیدی تخصصی نسب به آن وجود داشته باشد زیرا که اهمیت بسیار زیادی در امر تبلیغات دارد ولی متاسفانه مورد کم لطفی قرار گرفته است. به مجموعه ای از کنار هم قرار گرفتن کارت ویزت،سربرگ، پاکت نامه و ... ست اداری را تشکیل می دهند.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.