Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات طراحی و چاپ افراگرافیک

خدمات و مطالب آموزشی

خدمات و مطالب آموزشی افراگرافیک در زمینه طراحی ، چاپ و گرافیک را در این بخش دنبال کنید.

ساخت مالتی مدیا | طراحی مالتی مدیا در تهران
ساخت مالتی مدیا طراحی مالتی مدیا امروزه تمامي شرکتهاي پيشرو برآنند تا در معرفي و تبليغ خدمات و محصولات خود، با استفاده از رسانه‌ها و ابزارهاي نوين، گامي از ديگران جلوتر باشند. در اين راستا شما مي‌توانيد تمامي فعاليت‌ها، خدمات و محصولات خود را در قالب ساخت سی دی مالتـي مديـا (چند رسانه‌اي) بصورتي بسيار جذاب، حرفه‌اي و کامل به مشتريان ارائه نماييد.
طراحی چندرسانه ای | ساخت سی دی چندرسانه ای
یکی از پرجاذبه ترین و بهترین راههای تبلیغ مبتنی بر توضیحات فنی و واقعی ، استفاده از سی دی های چند رسانه ای تبلیغاتی یا همان مالتی مدیا (مولتی مدیا) سی دی می باشد که از هر كتابچه، بروشور و يا كاتالوگ چاپ شده ای جذابتر بوده و به علاوه هزينه پایینتری را در پی دارد. زیرا سی دی های مالتي مديا فقط یکبار طراحی شده و با هزینۀ اندکی قابل تغییر می باشند و تکثیر آنها به راحتی و حتی با یک کامپیوتر شخصی امکان پذیر است ، در حالي كه تغيير نسخه های چاپی مراحل متعدد و پر هزينه ای را در بر دارد .
طراحی و ساخت سی دی مالتی مدیا
قطعا یکی از پرجاذبه ترین و بهترین راههای تبلیغ، استفاده از سی دی های چند رسانه ای تبلیغاتی یا همان سی دی مالتی مدیا(مولتی مدیا) سی دی می باشد که از هر كتابچه، بروشور و يا كاتالوگ چاپ شده ای نیز جذابتر بوده و به علاوه هزينه پایینتری را در پی دارد. زیرا سی دی های تبلیغاتی فقط یکبار طراحی شده و با هزینۀ اندکی قابل تغییر می باشند و تکثیر آنها به راحتی و حتی با یک کامپیوتر شخصی امکان پذیر است ، در حالي كه تغيير نسخه های چاپی مراحل متعدد و پر هزينه ای را در بر دارد .
مالتی مدیا | شرکت طراحی مالتی مدیا
امروزه تمامی شرکتهای موفق در نظر دارند تا در معرفی و ارائه خدمات و محصولات خود با استفاده از ابزارهای متفاوترگامی از دیگران جلوتر باشند . برای انتقال اطلاعات تجاری ، تبليغاتی از ابزارهای مختلفی بهره برداری می شود . تز جمله می توان به بروشورها، تيزرها، مقالات و يا آلبومهای تصاوير اشاره کرد. با استفاده از نرم افزتر های مالتی مدیا می توان کليه ابزارهای ياد شده را با امکانات منحصر بفردIT در هم آميخت و پروسه انتقال اطلاعات را به بهترين وجه انجام داد . جذابیت در نحوه نمایش توانمندی ها و خدمات هر مجموعه , برگ برنده ای برای موفقیت در جذب مخاطب است .
قیمت مالتی مدیا | ساخت کاتالوگ دیجیتال
- مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های مالتی مدیا - ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا جهت معرفی خدمات ، محصولات و ... - ساخت کاتالوگ دیجیتال ویژه تولیدکنندگان و شرکتها - ساخت مالتی مدیا ویژه همایش ها و كنفرانسهای مختلف - طراحی، چاپ، بسته بندی و تکثیر انواع CD و DVD مالتی مدیا (Mini CD, Visit CD Card). می توانید برای گرفتن نمونه کارها و اطلاعات بیشتر درباره قیمت طراحی سی دی های مالتی مدیا با افرا گرافیک تماس بگیرید. 021-66912056 021-66120698
طراحی سی دی چندرسانه ای | طراحی سی دی تبلیغاتی
می توانید برای گرفتن نمونه کارها و اطلاعات بیشتر درباره قیمت طراحی سی دی های مالتی مدیا با افرا گرافیک تماس بگیرید.021-66912056 021-66120698 محصولات مالتی مدیا یا چند رسانه از آنجا که سی دی مالتی مدیا از تلفیق رسانه های گوناگون با یکدیگر (تصویر، فیلم، صوت، متن) ساخته می شود ، قابلیت این را دارد که به راحتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و در نوع خود جذابیتهای کافی جهت ارائه خدمات و محصولات شما دارد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.