Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی بروشور|تعرفه طراحی بروشور|هزینه طراحی بروشور|بروشور خلاقانه

چنانچه قصد ارائه اطلاعاتی مکتوب یا مصور را دارید، استفاده از انواع بروشور بهترین ابزار است - بروشور وسیله ای برای بیان، آموزش و یا دستورالعمل استفاده از یک دستگاه یا کالا می باشد و یا به بیانی دیگر، در کاتالوگ بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد تاکید و توجه است. طراحی بروشور نیز نسبت به مقدار و حجم اطلاعات صورت میگیرد و تعداد صفحه هر چقدر هم که زیاد باشد، تاثیری در چارچوب و قوانین طراحی بروشور ندارد. بروشورها دارای انواع گسترده ای از شکل ها و فرم ها هستند.

ساده ترین فرم آن، یک برگه یک روست. شکل های مفصل تر بروشورها نیز دارای جلد و تعداد صفحات زیاد است. همین طور انواع دیگری از بروشورها هستند که دارای تاهای پیچیده ای هستند و همگی در یک قالب جا می گیرند و هدف واحد آن ها معرفی محصولات، تاریخچه، دوره های آموزشی و رساندن اطلاعاتی از این دست است. اما نکته ای که اکثرا به آن توجه نمی کنند، تفاوت بین بروشور است – بروشور وسیله ای برای بیان، آموزش و یا دستورالعمل استفاده از یک دستگاه یا کالا می باشد و یا به بیانی دیگر، در بروشور بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد تاکید و توجه است.. حال با توجه به نکته فوق، طراحی بروشور نیز باید نسبت به هدف بروشور صورت پذیرد تا علاوه بر انتقال آسان موضوع زیبایی خاص خود را نیز حفظ کند .

چاپ بروشورها وسیله ای صرفا برای تبلیغات و معرفی هستند که جنبه زیبا شناختی یا به اصطلاح همان طراحی کاتالوگ ، مهمترین اصل به شمار می رود. اطلاعاتی که در یک بروشور قرار داده می شود حتی الامکان باید اطلاعاتی فشرده شده و کلی و یا به بیانی دیگر چکیده ای از کل اطلاعات باشد که بتواند یک یا چند محصول، شرکت یا کسب و کار را به بهترین شکل ممکن معرفی کند. بروشورها می توانند در تعداد صفحات گوناگون و در شکل مختلف طراحی و چاپ شوند ولی نکته ای که باید در طراحی بروشورها مورد توجه قرار گیرد، حمل و استفاده آسان بروشورها می باشد. طرح های ابتکاری و منحصر به فرد و چاپ با کیفیت بالا و دقیق واحد طراحی شرکت افراگرافیک همواره توانسته بهترین نتیجه را در طراحی کاتالوگ ها و بروشورهای مشتریان به ارمغان بیاورد.

تفاوت میان طراحی کاتالوگ و بروشور:

در وهله اول به نظر میرسد که بورشور هم مانند کاتالوگ است و فرقی نمیکند.

اما به واقع فرقی است اساسی میان بروشور و کاتالوگ

کاتالوگ ها برای واسطه ها و توزیع کننده ها طراحی و چاپ میگردند، اما بروشور برای مصرف کننده جز طراحی و چاپ میگردد.

اصولا وقتی طراحی بروشور را آغاز میکنید باید به این نکته توجه داشته باشید که اساسا این برگ، قرار است به دست آخرین نفری که میخواهد این محصول را مصرف نماید، برسد.

طراحی و چاپ بروشور بسیار کم هزینه تر از طراحی و چاپ کاتالوگ میباشد. اساسا در کاغذهایی با گرم پایین منتشر میگردد و در تیراژ بالا چاپ میشوند.

بروشور ها حاوی نکات و اطلاعاتی است که به درد مصرف کننده حین مصرف یا انتخاب کالا خواهد خورد.

 

بروشورها در اندازه و سایز های مختلف چاپ میشوند و هیچ اندازه استانداردی برای آن وجود ندارد. آنها میتوانند لت دار یا منگنه ای باشند. لت دار آن میتواند سه لت یا دولت و یا ...باشد.

از ایده و طرح تا ساخت و اجرا با بالاترین کیفیت در خدمت شما هستیم.

فقط کافیست با یک تماس از مشاوره رایگان کارشناسان افرا گرافیک، هزینه طراحی بروشور و ارسال نمونه بروشورها مطلع شوید.

021-66912056    021-66120698   0912-2246022

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.