Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

خدمات چاپ با دستگاه آفست

خدمات چاپ آفست و چاپ تیراژ بالا

در این مقاله قصد داریم تا شما را با خدمات چاپ آفست آشنا سازیم و شما عزیزان با خواندن این مقاله به صورت علمی تر و بهتر از  دستگاه چاپ آفست آگاه می شوید که دقیقا کار این دستگاه چیست و تفاوت های این دستگاه در چاپ با دستگاه های دیگر چیست؟ ببینید امروزه با پیشرفت علم و فناوری های جدیدی که هرروز در حال بروز رسانی و آپدیت می باشند و همه چیز در حال پیشرفته شدن است و یکی از پیشرفت های انسان در زمینه دستگاه های چاپ می باشد و دستگاه آفست نیز جزو یکی از بهترین دستگاه های موجود است که برای خدمات چاپ در برخی از چاپخانه ها در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.خدمات چاپ با دستگاه افست به این آسانی ها نمی باشد که شما در نظر خود این دستگاه را یک دستگاه چاپ معمولی بدانید و کار با این دستگاه نیاز به آموزش دارد و بدون یادگیری از قابلیت های پیشرفته این دستگاه و استفاده از ان می تواند خسارت سنگینی را شامل حالتان کند.دستگاه چاپ افست که در چاپخانه ما نیز مورد استفاده قرار می گیرد در اصل برای چاپ انواع مجله،چاپ کتاب،چاپ کاتالوگ و یا هرچیزی که نیاز به چاپ داشته با شد و البته تعداد آن بالای 1000 عدد باشد و مشتری نیاز به کیفیت بسیار بالا در چاپ داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه چاپ افست بسته به مدل هایی که دارد با سايزبندی چاپ از 50*35 سانتي متر تا 100*70 و حتي در موارد خیلی کم تا سايز های  140*100 قابلیت دارد تا مورد استفاده قرار گیرد.

در دستگاه های چاپ همانطور که می دانید یک طیف رنگ مورد استفاده قرار می گیرد که در دستگاه افست از مدل رنگ CMYK استفاده مي شود و هر رنگ نیز به صورت تک تک بر روي كاغذ های در حال منتشر چاپ ميشود وعمل تركيب بندی رنگ بر روي كاغذ ها نیز صورت ميگيرد.در برخي از دستگاه هاي موجود چاپ افست دستگاه ها داراي يك ستون رنگ می باشند يعني در هر بار دستگاه اقدام به  مكش كاغذ می کند فقط مي تواند يك رنگ را روي كاغذ چاپ كند و سپس رنگ بعدی را برروی کاغذ چاپ نماید. برخي از دستگاه ها دارای دو رنگ می باشد و در برخي دیگر نيز دارای  چاپ چهار رنگ می باشند كه چاپ هر چهار رنگ را با يك بار مكش كاغذ انجام مي دهد. در برخی از دستگاه های افست دیده شده است که دارای پنج رنگ می باشد و با استفاده از این دستگاه ها نیز می توان تا پنج رنگ را برروی کاغذ نیز چاپ نمود ولی از نر کیفیت هر دو دستگاه شبیه به یکدیگر می باشند.

چاپ آفست,چاپ تیراژ بالا

تفاوت های چاپ دستگاه افست با دیجیتال

در این بخش می خواهیم در باره کیفیت چاپ دستگاه افست با روش های دیگر چاپ را برسی کنیم و در پایان ببینیم کدام نوع از چاپ بهتر می باشد.دستگاه افست که دارای چهاررنگ می باشد در چاپ کاغذ های رنگی بسیار عهالی تر و با کیفیت تر از یک دستگاه دیجیتال چاپ می نماید ولی دستگاه دیجیتال رنگ مشکی و یا سیاه را به صورت بهتر برروی برگه چاپ می نماید البته دستگاه افست نیز در دستگاه های جدید خود این مشکل را رفع کرده است و دیگر می توان با دستگاه های جدید افست اقدام به چاپ رنگ تیره و یا مشکی با کیفیت بسیار بالا کرد.

جایگاه دستگاه افست در ایران

در کشور عزیزمان ایران چاپ خانه های بسیار زیادی وجود دارد که از این دستگاه استفاده می نمایند زیرا این دستگاه کیفیت بسیار بالایی در چاپ دارد و همه به دنبال کیفیت مناسب می باشند. اگر بخواهیم به شرکت سازنده دستگاه چاپ اشاره ای کنیم می توانیم نام شرکت هايدلبرگ را به زبان آوریم زیرا این شرکت حضور فعالی را بازار این نوع کسب و کار دارد و افراد بسیار زیادی به این برند اعتماد کرده اند و در ایران نیز چاپخانه های بسیار زیادی وجود دارد که از این برند دستگاه های خود را تهیه کرده اند.دستگاه افست بدون شک در ایران میتوان گفت توسط نود درصد چاپخانه ها استفاده می شود.

چاپ با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت

ویژگی های دستگاه افست

در این قسمت سعی داریم تا ویژگی های دستگاه افست را برای شما عزیزان بیان کنیم تا شما نیز تفاوت های این دستگاه را با دستگاه های موجود و هم رده خود را بدانید.تکنولژی استفاده در چاپ افست بسیار پیچیده است زیرا در این دستگاه برای چاپ هر رنگ از سه استوانه جهت چاپ بر روی کاغد استفاده می شود. این دستگاه قادر است تا با سرعت بالا اقدام به چاپ رنگ ها کند و با این وجود که سرعت بالایی در چاپ دارد اما کیفیت آن اصلا کم نمی شود و می تواند گفت کیفیت چاپی این دستگاه بسیار بالا می باشد و همه برای چاپ کارت ویزیت،کاتالوگ و برگه های تبلیغاتی کوچک از این نوع دستگاه استفاده می نمایند.با پیچیده بودن این برند و کیفیت بالای آن در چاپ بهترین انتخاب می تواند برای مشتری باشد زیرا هزینه زیادی چاپخانه ها برای انجام دادن کارتان ازتان نمی گیرند.اگر شما هم دارای یک چاپخانه هستید و یا اشنایی کاملی با این دستگاه دارید می توانید در بخش نظرات مطلب ما را کامل تر کنید و نظر خودتان را راجب کیفیت این دستگاه برای ما بنویسید.

قیمت چاپ در چاپخانه...

ما برای رضایت مندی شما عزیزان جهتسفارش مجدد شما به چاپخانه ما قیمت هارا بسیار پایی تر از مراکز همکار خود قرار داده ایم و کیفیت چاپ ما را می توانید با دیگر مراکز چاپی مقایسه نمایید.لازم است بدانید که اصلا نباید به افراد واسطه کار خود را بسپارید دیده ایم که یه سری از افراد به طور مثال 10 تومان از مشتری پول دریافت می نمایند و پیش ما می آیند و 7 تومان می دهند و ما بقی پول را سود خود برمیدارند و اینگونه بسیار به ضرر مشتری می باشد چرا که اگر تعداد بالایی برگه چاپی داشته باشند مبلغ بسیار زیادی را ضرر می دهند. ما از شما عزیزان می خواهیم به صورت مستقیم حتما به مراکز چاپی مراجعه کنید تا هم قیمت واقعی را بپردازید و هم نمونه برگه چاپی را مشاهده نمایید.

 

نمونه های چاپ کاتالوگ در سایت تخصصی افراگرافیک موجود می باشند . همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش این مجموعه تماس بگیرید.

 تلفن های تماس :

 66912056  66120694  66120698   09122246022 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.