Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

شرکت طراحی گرافیکی در تهران

شرکت طراحی|شرکت گرافیکی|شرکت طراحی تهران

هدف طراحی ما ، یک کاتالوگ کارآمد، خاص و مقرون به صرفه است. کاتالوگ شما یک نمایه مستقیم از شرکت شماست و نمی توان قبول کرد که شما خوب به نظر نرسید.

وقتی هر کدام از این ابزار به درستی ایجاد و استفاده شوند محصول شما را به صورت مجازی در دستان مشتری هایی بالقوه قرار می دهند و در این میان شما هستید که مشتری هایی جدید خواهید برد.

طراحی بروشور ، طراحی کاتالوگ ، طراحی مجله و دیگر عناصر چاپی که پیغام بازاریابی شما را منتقل می کنند بایستی از محصولات و خدمات شرکت شما، با حساسیت بالایی نسبت به بازار هدف، نمایه ای بی عیب و نقص و کامل ارائه کنند. ما شما را در زمینه تهیه مطلب، طراحی و فرآیند ایجاد و تولید این ابزار بازاریابی راهنمایی می کنید، تا مطمئن شویم پروژه اجرا شده به درستی معرف برند شما باشد و به سبکی خوب ارائه می شود. در خیلی از موارد، محصولات بازاریابی می توانند ابزار اصلی جلت مشتری باشند؛ یک بازاریابی خوب و از پیش طرح ریزی شده می تواند به طور چشمگیری به نتایج تلاش های شما در زمینه فروش کمک کند.

از بودجه تبلیغاتی خود به خوبی استفاده کنید. از طریق ابزار بازاریابی که تأثیر فوری دارند. تیم حرفه ای طراحی ما افتخار دارد می تواند نتایج و خدمات ویژه ای ارائه دهد.

در حین تحلیل و بررسی محصولات یا خدمات شما و نیازهای مشتریان بالقوه‎تان ما به شما دیدگاه‎ها و ایده‎هایی از ابزارهای تبلیغاتی مناسب برای هر مرحله ارائه می دهیم. همچنین مجموعه ای از خدمات مشاوره ای در رابطه با به کارگیری این ابزارهای تبلیغاتی در کمپین تبلیغاتی فعلی‎تان ارائه می دهیم: راهبردهای ثابت شده ای که منجر به موفقیت مداوم مشتریان در زمینه های مختلف صنعتی شده است.

 افتخار ما این است که برای خیلی از شرکت‎ها و سازمان‎های معتبر، طراحی و چاپ بروشور ، طراحی و چاپ کاتالوگ ،طراحی و چاپ خبرنامه ، طراحی و چاپ پوشه و فایل تبلیغاتی انجام داده ایم. از طراحی تا چاپ شما را همراهی خواهیم کرد و خدماتی به شما ارائه می دهیم که بی شک و تردید رضایت شما و ما را در یک تجارت متقابل جلب خواهد کرد. طراحان حرفه ای ما با ارائه خلاقانه طرح های خود و همکاران چاپ ما با تولید محصولی با کیفیتی باور نکردنی شما را در ارائه هر چه بهتر تجارت خود و بازاریابی موفق تر محصولات و خدمات تان کمک خواهند کرد.

 

از ایده و طرح تا ساخت و اجرا با بالاترین کیفیت در خدمت شما هستیم.

 

فقط کافیست با یک تماس از مشاوره رایگان کارشناسان افرا گرافیک، قیمت و نمونه کاتالوگ ها مطلع شوید.

 

021-66912056    021-66120698   0912-2246022

 

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.