Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

زونکن تبلیغاتی | طراحی زونکن اختصاصی | چاپ زونکن تبلیغاتی

طراحی و چاپ زونکن ، زونکن تبلیغاتی

همانطور که میدانید زونکن یک نوع پوشه یا پرونده بزرگ و محکم است که از جنس مقوا، چوب یا پلاستیک ساخته می شود که با استفاده از گیره‌ای فلزی کاغذها و اسنادی که سوراخ (پانچ) شده‌اند را در خود بایگانی می‌کند. کلاسورها از لحاظ فواصل سوراخ‌های کاغذ دارای استانداردهای متفاوتی هستند و بسته به اندازه ممکن است دویست تا پانصد برگ گنجایش داشته باشد.

زونکن تبلیغاتی و کلاسور اختصاصی

زونکن وسیله ای است که قالبا برای بایگانی کردن اسناد و جمع آوری مدارک شرکتها، فاکتور و غیره از آن استفاده می شود. برخی شرکت ها و کارخانه ها هم رزومه و کاتالوگ ها و بروشورهای خود را به صورت یک پکیج کامل داخل زونکن قرار داده و به مشتریانشان ارائه می دهند. زونکن سازی در ابعاد متفاوتی انجام می شود که عطف 4 سانتیمتر و 7 سانتیمتر آن متداول تر هستند. اما در عطف های دیگر هم طبق سفارش مشتری قابل تولید می باشند. تمام زونکن ها دارای قفل می باشند که به 2 قفله و 4 قفله تقسیم می شوند که آنها نیز انواع مختلفی دارند. مثلا قفل هایی که روی عطف قرار می گیرند با قفل هایی که روی لت پشتی جلد قرار می گیرند تفاوت دارند. همچنین اندازه قفل های زونکن هم با هم متفاوتند و بر اساس عطف زونکن باید قفل متناسب با آن انتخاب شود.
زونکن از یک آستر داخلی برخوردار است که می تواند با چاپ یا بدون چاپ ارائه شود. برای حلوگیری از ترکیدن کاغذ در لبه های تا شده زونکن تمام زونکن ها باید روکش سلفون داشته باشند. زونکن اختصاصی برای سفارش دهندگان، طراحی پشت و روی جلد به صورت اختصاصی انجام می شود. زونکن تبلیغاتی می تواند بخش بایگانی شرکت یا کارخانه شما را به یک بخش استثنایی و زیبا تبدیل کند که در آن تمام فایل ها نام شرکت و برند مخصوص شما را دارند و دارای یکپارچگی زیبایی هستند.

زونکن تبلیغاتی

تولید زونکن اختصاصی

۱- ارایه سایز زونکن 
۲-طراحی زونکن توسط کانون تبلیغاتی افرا
۳-تایید طرح توسط شرکت سفارش دهنده به مدت دو روز کاری 
۳-در طی یک دوره کاری هفت روزه در قبال دریافت اجرت کار تحویل مشتری میگردد.

لازم به ذکر میباشد کلیه زونکن های ساخته شده دارای مشخصات ذیل میباشد:

چاپ چهار رنگ رویه با پوشش سلفون مات یا براق مطابق با سفارش مشتری 
چاپ تک رنگ بدرقه با پوشش سلفون مات یا براق مطابق با سفارش مشتری
عطف ۲سانت،۴ سانت،۸سانت مطابق با سفارش مشتری 
قفل دو سوراخ ،چهار سوراخ معمولی یا دی شکل مرغوب

چاپ زونکن تبلیغاتی


وقتی کاتالـوگ شمـا با زونکن تبلیغاتی ( زونکن سفارشی یا زونکن اختصاصی) خـود شمـا هدیه میشـود ، در بایگانـی با سایر کاتالوگ ها و در یک زونکن عمومـی ، کلاسـه نمی شود . با ساخت زونکن اختصاصی یا تولید زونکن تبلیغاتی می توانید اسناد و فاکتور های خود را در جای مشخصی نگه دارید .
علاوه بر زیبایی، یکی دیگر از مزایای ساختن زونکن این است که هر زمان که یک محصول یا یک خدمت را به کارهای خود اضافه یا کم نمودید، میتوانید برگه مربوط به آن را در زونکن کاتالوگ خود، اضافه و یا کم نمائید و همواره یک کاتالوگ سفارشی جهت ارائه به مخاطبان خود خواهید داشت.

سفارش زونکن اختصاصی

1 - انواع قفل : 2 تایی و 4 تایی ایرانی و چینی با کیفیت های متفاوت
2 - سایز عطف زونکن : 4 سانتی متر، 6 سانتی متر و 8 سانتی متر
3 - امکان چاپ طرح دلخواه داخل زونکن ( آستر زونکن )

افرا گرافیک آماده ارایه تمامی خدمات در زمینه تولید انواع زونکن تبلیغاتی ، طراحی زونکن اختصاصی ، چاپ زونکن تبلیغاتی ، ساخت انواع زونکن ، زونکن سازی، زونکن در طرح ها و سایزهای مختلف به تمامی شرکتها و سازمانها و همچنین شرکتهای تبلیغاتی میباشد. جهت دریافت قیمت ساخت زونکن و همچنین تعرفه هزینه های تولید زونکن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

021-66912056    021-66120694     021-66120698   0912-2246022

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.