Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان | فروش تجهیزات نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی به فضایی از نمایشگاه گفته می شود که شرکت های مختلف تجاری و بازرگانی از آن برای تبلیغات و فروش محصولات خود بهره می برند.  غرفه سازی ارزان مهم ترین دغدغه ی شرکت هایی است که از بودجه ی زیادی برخوردار نبوده و در عین حال قصد شرکت در نمایشگاه را دارند ؛ اما با این حال بسیاری دیگر از شرکت کنندگان در نمایشگاه نیز سعی در پایین آوردن هزینه های جاری خود در ساخت غرفه را دارند . در طراحی غرفه نمایشگاهی ، یکی از موضوعاتی که برای هر شرکت و غرفه داری بسیار حساس و در عین حال قابل اهمیت است ، ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان است .  در برخی از موارد ، وجود هزینه های غیر ضروری در ساخت غرفه ، ناشی از در نظر گرفتن  بودجه ی زیاد برای این موضوع است . از طرف دیگر نیز ممکن است محاسبه ی قیمت ها به شکلی صحیح صورت نپذیرد و  بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته می شود ، حتی کفاف هزینه های اصلی غرفه سازی را هم ندهد و از ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان هم دور شد. همچنین باید در نظر داشت که   در یک سالن نمایشگاهی بزرگ که مملو از حضور غرفه داران و بازدید کنندگان مختلف است ، پس زمینه غرفه ، تاثیر زیادی بر فضای تجارت و کسب و کار می گذارد . به این ترتیب در حضور تعداد زیاد شرکت کنندگان در نمایشگاه ، توجه بازدید کنند گان از دست خواهد رفت . با وجود تاثیرگذاری و جذابیتی که پس زمینه به غرفه ی خواهد داد ، اما گاهی ممکن است از میزان بودجه ی مد نظر  خارج شود ؛ با این وجود طرح هایی وجود دارد که کاملا مقرون به صرفه است از جمله دیوارهای لوله و درپوش ، پارتیشن های حلقه و قلاب ، و انواع مختلفی از پس زمینه های ارزان دیگر که با وجود آن ها اجباری نیست که  از گرافیک ها و طرح های سفارشی و گران قیمت برای دیوار غرفه استفاده کرد . مسئله ی دیگری که برای حضوری موفق در نمایشگاه باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب مناسب نمایشگاهی است که قصد شرکت در آن را دارید . همچنین انتخاب محل مناسب برای ساخت غرفه و غرفه سازی است . با توجه به صرف هزینه های زیاد دبرای حضور در نمایشگاه، بهتر است محل نمایشگاه را به گونه ای انتخاب کنید که در کنار توجه به موضوع غرفه سازی ارزان، هم در شناخته شدن نام و برند تجاری شرکت کمک کند و هم هزینه های صرف شده در نمایشگاه تا حدودی جبران شود.


غرفه سازی و طراحی غرفه 

نکات اثرگذار بر ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان

*استفاده از نور پردازی مناسب در ساخت غرفه

 با توجه به تحقیقات صورت گرفته در مورد صنایع مختلف،نورپردازی می تواند جلوه ی غرفه ی را از 30 درصد تا 50 درصد افزایش دهد.

*ارائه رویکردی تازه و نو در ساخت غرفه

 برای غرفه ی خود طرحی چشم نواز ایجاد کنید و اجازه دهید طرح های سنتی را غرفه داران بزرگی اجرا کنند که می توانند به فضا و اندازه ی زیاد غرفه ی خود متکی باشند.

*برآرود ابعاد لازم برای ساخت غرفه ونحوه قرار گیری وچیدمان و سایل داخل غرفه

 می توان از پایه ها و استندهایی با مقیاس بزرگ به عنوان یک طرح یا ایده در غرفه ی خود استفاده کرد.

* هولدرها و پایه های نگهدارنده

اگر قصد توزیع جزوات، بروشورها و کاتالوگ های مختلف در فضای نمایشگاهی را داشته باشیم، استفاده از هولدرها و پایه های نگهدارنده برای ارائه ی این بروشورها در غرفه نمایشگاهی بسیار کارآمد است؛ به این ترتیب می توان  بروشورها و کاتالوگ ها را در این هولدرها ارائه داد. هم چنین بهتر است به جای قرار دادن توده ای از بروشورها بر روی میزهای موجود در غرفه، آن ها را در یک پاکت جذاب به مخاطب وبازدید کننده ارائه داد .

ساخت غرفه و برپایی غرفه

یکی دیگر از استراتژی های مفید در نمایشگاه برای صرفه جویی در پول و دستیابی به ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان ، استفاده از هولدرهایی است که دارای هدفی دوگانه هستند. به عنوان مثال، هولدرهای قابل حملی که از آن ها می توان به عنوان یک کانتر نیز استفاده کرد؛ می توان محصولات مد نظر خود را در بخش بالایی کانتر به نمایش گذاشت  و یا از آن تنها به عنوان یک پودیوم برای عرضه ی محصولات خود استفاده کرد .

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

برای استعلام قیمت ساخت غرفه و طراحی غرفه با ما تماس بگیرید.

021-66912056   021-66120694   021-66120698    0912-2246022

www.afragraphic.ir

info@afragraphic.ir

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.