Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

صفحه آرایی | صفحه آرایی ارزان

صفحه آرایی | صفحه آرایی ارزان 

صفحه آرایی مجله و صفجه آرایی نشریه با قیمت مناسب

شرکت افراگرافیک در زمینه هایی همچون صفحه آرایی مجله و انواع نشریات ، کلیه خدمات طراحی جلد مجله ، کتاب، نشریه و همچنین طراحی کاتالوگ و بروشور فعالیت دارد. در ضمن تخفیفات ویژه ای جهت همکاران محترم ، شرکت ها و سازمان ها جهت صفحه آرایی و چاپ ماهنامه و یا نشریات به طور مستمر در نظر گرفته شده است.

یکی از وظایف طراحان و آرایندگان صفحه سامان دادن به عناصر و اجزا صفحه به نحوی است که بیننده را از طریق اطلاعاتی که در صفحه جای داده است راهنمایی کند و جهت دهد .عناصر طرح ، حروف ، تصاویر، نمودارها و ...باید به شیوه ای سامان دهی یابد که مطالب صفحه به اسانی قابل خواندن و فهمیدن باشد و خواننده را به پیگیری مطالب ارائه شده ترغیب کند. معمولا طراح از شیوه های خاص و نرم افزارهای مخصوص استفاده میکند تا عناصر درون صفحه را انتظام بخشد . همچنین اهمیت طراحی جلد کاتالوگ یا جلد مجله تا حدی است که موفقیت تجاری یک کتاب وابستگی زیادی به جلد آن کتاب دارد و هر چه طراحی جلد کاتالوگ یا نشریه جذاب تر و زیبا تر باشد این موفقیت نیز بیشتر خواهد بود.

 این چیزی است که را در نگاه اول تحت تاثیر قرار می دهد و همه ما از اهمیت اثر بخشی اولیه آگاه هستیم. قیمت صفحه آرایی کتاب و یا صفحه آرایی مجله تابع فاکتورهای متفاوتی است. دراستعلام قیمت صفحه آرایی سوالاتی کلی از شما پرسیده می شود  از قبیل تعداد صفحات ، زمان انجام پروژه، حجم اصلاحات ، تعداد نمودارها و جداول ، اندازه مجله یا کتاب و ... که بتوان با دقت بیشتر به محاسبه قیمت و هزینه صفحه آرایی جهت انجام یک صفحه آرایی مطلوب دست یافت.

نمونه کارهای صفحه آرایی شرکت افراگرافیک : 

 636871593352414985indesign-003.jpg

 

 636871594193304081indesign-004.jpg

 

موارد مهم در قیمت صفحه آرایی شامل موارد زیر است:

 

تعداد صفحات مجله یا کتاب یا نشریه

 مهمترین فاکتور در هزینه صفحه آرایی نشریه تعداد صفحات آن است. هر چه تعداد صفحات بیشتر باشد، هزینه پایین تری جهت خدمات صفحه آرایی (به ازای هر صفحه) در نظر گرفته خواهد شد.

 

زمان مورد نیاز صفحه بندی (صفحه آرایی فوری)

زمان مورد نیاز جهت انجام پروژه صفحه آرایی فاکتور مهم دیگری در محاسبه هزینه صفحه آرایی می باشد. هر چه در زمان کوتاهتری صفحه آرایی انجام شود و فوریت در تکمیل صفحه آرایی اهمیت داشته باشد، قیمت بالاتر خواهد بود.

 

نیاز به اصلاحات متعدد در صفحه بندی

صفحه آرایی قطعا نمیتواند خالی از اشکال و خطا باشد گاه خطاها و ایرادهای تایپی در فایل ارسالی از سوی نویسندگان می باشد که بعد از انجام صفحه آرایی خواهان اصلاح آن هستند. و اینگونه رفع ایرادات در نرم افزار صفحه آرایی ایندیزاین به راحتی نرم افزارهای دیگر نبوده و زمان زیادی از طراح برای پیدا کردن کلمات، تصاویر و نمودارهای مورد نیاز جهت اصلاح میگیرد. هر چه تعداد اصلاحات و اصطلاحات مراوده شده بین سفارش دهندگان محترم و طراح بیشتر شود، بر قیمت تمام شده صفحه آرایی موثر خواهد بود.

گاهی پیش می آید که طراحی انجام شده (لی اوت) باب سلیقه سفارش دهنده نبوده و خواستار تغییراتی در محل یا اندازه عکس‌ها، فونت‌ها، نمودارها، حاشیه‌ها و غیره بعد از انجام توافقات قبلی خواهند داشت. این تغییرات زمانبر بوده و به راحتی نرم افزارهای ساده ای همچون word نبوده و هر کدام از این تغییرات ممکن است نیاز به صفحه آرایی مجدد آن بخش و جابجایی محل عکسهای صفحات پیش رو داشته باشد. قطعا این ویرایش ها هم بر زمان و هم بر هزینه صفحه آرایی تاثیر خواهند داشت.

 

تعداد تصاویر، نمودارها و پاورقی‌ها و حتی فرمولهای استفاده شده

از فاکتورهای مهمی که تاثیر زیادی بر قیمت صفحه آرایی دارد، تعداد تصاویر ، نمودارها و پاورقی‌ها و حتی جداول یا فرمولهای استقاده شده در کار مورد نظر است که با زیاد شدن تعداد آن ها کار طراح زمانبرتر و سخت تر میشود و افزایش هزینه صفحه آرایی در پی خواهد داشت. به طور مثال صفحه آرایی کتاب آموزش ریاضی پرهزینه تر از صفحه آرایی کتاب آموزش ادبیات میباشد.

 

اندازه یا قطع کتاب یا نشریه

 قطع نشریه از مهمترین فاکتور در هزینه صفحه آرایی می باشد. بدیهی است که هر چه اندازه و ابعاد یک مجله یا کتاب بزرگتر باشد، مطالب بیشتری را در یک صفحه جای می دهد، بنابراین هزینه بیشتری جهت دستمزد به طراح پرداخت می گردد.

 

رنگی یا تکرنگ بودن‌ صفحات

 رنگی بودن، دو رنگ و یا تک رنگ بودن نیز از فاکتورهای موثر بر قیمت صفحه آرایی می باشد. با توجه به اینکه در صورت رنگی بودن ویرایش تصاویر و تغییر نور همچنین پردازشهای دیگری جهت چاپ نیاز دارد. پردازش تصویری که جهت آماده سازی برای چاپ روی عکس ها انجام می گردد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین محاسبه قیمت صفحه آرایی , محاسبه هزینه طراحی کاتالوگ با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا از قیمت های مناسب و ارزان صفحه آرایی اطلاع کسب نمایید:

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

021-66912056    021-66120694     021-66120698   0912-2246022

 

 

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.