Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

صفحه آرایی در محیط ایندیزاین

صفحه آرایی در محیط ایندیزاین | صفحه آرایی و صفحه بندی

برای صفحه آرایی در محیط نرم افزاری ایندیزاین ابتدا به بررسی کلی این نرم افزار می پردازیم.
این نرم افزار از گروه نرم افزارهای شرکت Adob می باشد که به جهت سهولت در صفحه آرایی کتاب، صفحه آرایی مجلات، طراحی کاتالوگ و ... به زبان فارسی از این نرم افزار استفاده می شود.
با استفاده از ایندیزاین کارهای طراحی را نیز به راحتی می توانید انجام دهید.


شما می توانید صفحه آرایی خبرنامه، صفحه آرایی مجلات، صفحه بندی نشریات، طراحی کاتالوگ را با بالاترین کیفیت در ایندیزاین تولید کنید که مستیقما قابلیت ارسال برای چاپ را داشته باشد و همچنین ایندیزاین به شما این امکان را می دهد که به طور کامل از امکانات نشریات الکترونیکی نیز استفاده کنید.

 صفحه آرایی مجلات

در اینجا طراحی و صفحه آرایی مجله، صفحه آرایی روزنامه، صفحه آرایی سر رسید، طراحی کاتالوگ و یا حتی صفحه آرایی کتاب، جهت کارهای دفاتر، شرکت ها و سایر کانون های تبلیغاتی – انتشارات کتاب و مجله و دفاتر روزنامه آشنایی به نرم افزار Adobe  Indesign (ایندیزاین) شرطی مهم و اساسی است.

 از جمله قابلیت های نرم افزار ایندیزاین می توان به قابل انعطاف بودن این نرم افزار در رابطه با متن و نرم افزارهایی همچون Word (وورد) اشاره داشت. یعنی می توان در نرم افزار Word نیز تایپ کرد و در Indesign بکار برد. این نرم افزار ارتباط قوی با سایر نرم افزارهای شرکت Adobe دارد و فایل های استفاده شده را می توان در نرم افزاری همچون فتوشاپ، برای چاپ آماده کرد. از دیگر قابلیت های نرم افزار، ایجاد سریع و راحت جداول در طراحی، کار بر روی اسناد بزرگ و پر حجم نظیر کتاب های باصفحات بالا و دارا بودن ابزارهای پیشرفته جهت جستجو می باشد.

صفحه آرایی کاتالوگ و مجله

 در آموزش ها صفحه اول یک روزنامه طراحی می شود و خروجی می گیریم. بعد از آن یک مجله با تعداد صفحات ۱۰ تایی کاملاً طراحی و برای چاپ آماده می شود. قطعاً در مسیر آموزش و طراحی نیاز هست که برای ویرایش تصاویر از نرم افزار فتوشاپ کمک بگیریم.

 


اصطلاح صفحه آرایی درزبان فارسی معادل واژه انگلیسی Lay out می باشد. امروزه صفحه آرایی به نوعی در تمام آثار گرافیکی و تبلیغاتی مشاهده می شود. هدف صفحه آرایی تناسب بین متن ، تصویر و فضاهای منفی می باشد. هر چه صفحه آرایی بهتر انجام گیرد و شناخت صفحه آرا از مخاطب کاملتر باشد. صفحه آرایی بهتر و کاملتری انجام می شود.

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

 021-66912056    021-66120694     021-66120698   0912-2246022

 https://afragraphic.ir

 info@afragraphic.ir

 https://telegram.me/afragraphic_ir

 https://instagram.com/afragraphic1390

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.