Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

خدمات طراحی لوگو و آرم تجاری

طراحی لوگو | طراحی آرم | طراحی نشان تجاری | طراحی برند


طراحی لوگو مهم ترین عنصر اصلی تبلیغاتی و گرافیکی در دنیای کسب و کار است . به طور کلی میتوان گفت طرح لوگو می تواند در نگاه اول ، برند ، کسب و کار یا فعالیت را معمولی یا حرفه ای جلوه دهد . طراحی لوگو بصورت مختصر یعنی داشتن یک نماد برای شرکت ، طراحی وب سایت و یا هرگونه فعالیت که این نماد می تواند متناسب با زمینه فعالیت شرکت بصورت نوشته ، تصویر ، تلفیق نوشته و تصویر ، یا حرف نماد طراحی شود . طراحی لوگو می تواند نقش بسیار موثری در جذب مخاطب و موفقیت برند شرکت ایفا کند.
خدمات طراحی آرم و لوگوی تجاری یکی از اقدامات بسیار مهم و عنصر اصلی گرافیکی و تبلیغاتی در دنیای تجارت است . امروزه برای ثبت شرکت نیاز به طراحی لوگو برای شرکت می باشد به همین خاطر بسیاری از شرکت ها در ابتدا یک طرح مبتدی را طراحی و صرفا برای اینکه مجوز یا ثبت را بگیرند برای ثبت شرکت معرفی میکنند . این کار بزرگترین اشتباه مدیران کسب و کار در عرصه حرفه ای گری و دنیای رقابت است چرا که در آینده به طور حتم نیاز به طراحی لوگو شرکت بصورت حرفه ای پیدا میکنند . اما آن موقع هم زمان زیادی را از دست دادند و هم هزینه گزافی را باید برای تغییر طراحی لوگو شرکت خود بپردازند.
خدمات طراحی آرم و لوگوی تجاری شرکت معمولا بصورت تصویری انجام می شود . یعنی یک تصویر که بیانگر مفهومی باشد به عنوان نماد شرکت انتخاب و طراحی می شود . اشتباه نکنید لوگو شرکت قرار نیست مفهوم فعالیت شرکت را بیان کند . لوگو فقط نمادی از آن شرکت است و امکان دارد تصویر طراحی لوگو شرکت هیچ ارتباطی با فعالیت آن نداشته باشد اما حتما مفهومی را چه آشکارا و چه پنهان در خود دارد . طراحی لوگو شرکت اگر بصورت حرفه ای انجام شود می تواند جلوه بسیار زیبا و مناسب را از شرکت به نمایش بگذارد و مخاطب با اولین نگاه به طرح لوگو ، جذب آن شود . لوگو معرف هر کسب و کاری است پس باید برای طراحی لوگو شرکت بسیار دقت شود چرا که این طرح معرف تجاری شرکت است  و سطح کیفیت یک شرکت را در نگاه اول به بیننده منتقل می کند .

طراحی لوگو حرفه ای و خلاقانه


طراحی لوگو شرکت

در طراحی لوگو برای شرکت باید در نظر گرفته شود که طرح لوگو در تمامی امور گرافیکی قرار است استفاده شود و نباید با کوچک شدن و بزرگ شدن و تک رنگ شدن و رنگی شدن هویتش را از دست بدهد . از این طرح قرار است برای ساخت مهر شرکت استفاده شود پس باید توجه داشت طرح بصورت تک رنگ قابل استفاده باشد . همچنین خدمات طراحی آرم و لوگوی تجاری شرکت بر روی تمامی مجموعه ست اداری نیز باید درج شود . اگر این طرح زیبا و جذاب باشد می تواند ست اداری شما را زیبا جلوه دهد چرا که مهمترین عنصر گرافیکی در ست اداری طراحی لوگو شرکت می باشد که گاهی در بالای سربرگ و پاکت نامه و گاهی در مرکز کارت ویزیت می درخشد . پس طراحی لوگو شرکت باید زیبا و جذاب باشد و چشم هر بیننده را به خود جلب کند .
همچنین طراحی لوگو شرکت باید در مود mode چاپ ( CMYK ) طراحی شود چرا که در اکثر مواقع این لوگو قرار است بر روی ست اداری یا تبلیغات دیگر چاپ شوند .
طراحی لوگو شرکت حرفه ای و منحصربفرد کار بسیار دشواری است . طراح باید با در نظر گرفتن فعالیت ، مخاطب و بازار تلفیقی از اصول ، هنر ، روانشناسی و ایده پردازی خلاق و منحصربفرد را بکار ببرد تا بتواند یک لوگو حرفه ای طراحی کند .


طراحی لوگوتایپ یا نوشتار برای شرکت  

بعضا مشاهده شده برای طراحی لوگو شرکت از لوگوتایپ یا به زبان ساده تر از طراحی نوشتار نام شرکت استفاده شده است . این سبک لوگو هم برای شرکت میتواند بنا به سلیقه متقاضی انجام شود . ترجیحا اگر از این مورد استفاده شود اگر لوگوتایپ رسمی باشد بسیار مناسب تر است . به عنوان مثال بار ها دیده شده برای طراحی لوگو شرکت بازرگانی از یک لوگوتایپ فانتزی استفاده شده و جلوه نا مناسبی به شرکت داده است . بخاطر داشته  باشید هر سبک از طراحی باید متناسب با آن فعالیت باشد شاید طراحی لوگو فانتزی زیبا باشد اما به حتم برای یک شرکت بازرگانی مناسب نیست و بهتر است لوگوتایپ های فانتزی برای فست فود ها ، لوگو های محصول و استفاده شود . پس برای طراحی لوگو شرکت اگر بصورت لوگوتایپ یا نوشتار باشد بهتر است حروف آن در سبک رسمی طراحی شود.

طراحی لوگوهای خاص و زیبا


طراحی لوگو حرفه ای و موفق برای شرکت  

یک لوگو موفق به سرعت بر مخاطب تاثیر می گذارد و چشم هر بیننده ای را به شدت به خود جلب میکند . لوگو باید به سرعت قابل تشخیص باشد . تشخیص بعضی از لوگوها بسیار دشوار است . در طراحی لوگو حرفه ای برای شرکت این تشخیص باید به سرعت انجام شود و طراحی لوگو باید به راحتی قابل درک باشد . منظور از تشخیص و درک ، مفهوم و پیام لوگو نیست  بلکه منظور تصویر و طرح گرافیکی است . بسیاری از طرح ها آنقدر پیچیده هستند که به سختی قابل تشخیص و درک می باشند و این عامل طراحی لوگو شرکت را مبتدی جلوه می دهد .
طراحی لوگو حرفه ای برای شرکت باید دارای انسجامی باشد که آن را از دیگر نشانه ها متمایز سازد . در واقع میتوان گفت که  طراحی لوگو موفق برای شرکت باید منحصربفرد باشد .
یک لوگو حرفه ای باید در مرحله اول ساده باشدچرا که هر میزان طراحی لوگو شرکت شما ساده تر باشد طراح لوگو شما حرفه ای تر نیز خواهد بود . طراحی لوگو شرکت اگر بصورت خاص و منحصربفرد طراحی شود میتواند ارتباط میستقیم را موفقیت شرکت داشته باشد چرا که افراد بیشتری را به شرکت جذب میکند و تجربه نشان داده طراحی حرفه ای لوگو شرکت به مراتب موثر از تبلیغات های بزرگ با هزینه های گزاف است .

نمونه های طراحی لوگو در سایت تخصصی افراگرافیک موجود می باشند . همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

 تلفن های تماس :

 66912056  66120694  66120698   09122246022 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.