Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی سایت با قیمت مناسب|طراحی سایت داینامیک ارزان|سایت سفارشی ارزان

طراحی سایت حرفه ای با هزینه ی مناسب

طراحی سایت ارزان قیمت یا بهتر است بگویم طراحی سایت حرفه ای با هزینه های مقرون به صرفه، به معنی ضعیف بودن ساختار و طراحی آن و یا نداشتن ویژگی های لازمه و حیاتی در طراحی سایت نیست. بسیاری از شرکت های طراحی سایت موجود در بازار با قیمت های بسیار مناسب و قابل توجیه اقدام به ارائهء طراحی وب سایت با ویژگی های بسیار خوب می کنند.از جمله برخی از ویژگی های مهم که شما انتظار دارید که جزء کارهای گران قیمت در طراحی سایت باشد.

 با توجه به بودجه مورد نظر، من چه توقعی از ویژگی های طراحی سایت باید داشته باشم؟

در اینجا ما 10 ویژگی که به نظرم حتی طراحی سایت با قیمت های مقرون به صرفه و با بودجه های کم نیز باید دارا باشند را برای شما توضیح می دهیم:

طراحی با CSS با یک فایل بیرونی CSS. به عبارت ساده تر، این یک راه مناسب و به مراتب راحت تر برای مدیریت طراحی و صفحه بندی بر اساس گسترش وب سایت می باشد.

کدگزاری وب سایت که مراحل تایید W3C را گذرانیده باشد. این یک ویژگی مهم برای طراحی سایت خوب می باشد که کدگزاری آن مراحل تایید را گذرانیده که برای ربات های موتورهای جستجو بسیار آسان تر خواهد بود تا چنین وب سایت هایی با چنین ویژگی هایی را بررسی نموده و در نتیجه با روند سریعتری وب سایت شما را ایندکس می نمایند.

همه ی متا تگ ها در طراحی وب سایت باید تکمیل باشد و مهمتر اینکه تگ توضیحات در هر صفحه باید حاوی توضیحات خاص آن صفحه باشد نه اینکه یک توضیح کلی در مورد کل وب سایت باشد که بارها و بارها در هر صفحه تکرار شود.

یکی دیگر از تگ های بسیار مهم در طراحی سایت ، تگ عنوان است که این تگ باید در تمامی صفحات کامل بوده و با ترکیب برخی کلمات کلیدی مهم برای آن صفحهء خاص ایجاد شود. یکبار دیگر ذکر می کنم که تگ عنوان مانند تگ توضیحات باید در هر صفحه خاص آن صفحهء مورد نظر باشد، نه اینکه یک تگ عمومی در سرتاسر وب سایت دائماً تکرار شود!


طراحی سایت

طراحی سایت با قیمت مناسب|طراحی سایت داینامیک ارزان|سایت سفارشی ارزان

طراحی سایت ارزان 

طراحی سایت با قیمت ارزان در اکثر شرکت های کامپیوتری که کار طراحی سایت را به صورت حرفه ای انجام می دهند، انجام می شود ، در بعضی از شرکت های طراحی سایت طرح های طراحی وب سایت با قیمت ارزان به صورت ناکارآمد اجرا شده اند و اشخاص و شرکت هایی را که تصمیم به سفارش طراحی سایت دارند را به بی اعتمادی کشانده اند به این صورت که شرکت کامپیوتری که طرح طراحی سایت ارزان را در شرکت خود پیاده می کنند برای جلب مشتری اقدام به کاهش قیمت های طراحی سایت می نمایند تا طراحی سایت با قیمت ارزان جلوه نماید ولی از آنطرف چون طراحی یک سایت کامل با قیمت ارزان برای مجموعه ی یک شرکت طراحی سایت به صرفه نمی باشد پس شرکت طراحی سایت ارزان اقدام به کاهش کیفیت به جهت کم کردن زمان کاری پروژه می نماید و به این دلیل کیفیت کاری پروژه بسیار پائین می آید.
در شرکت طراحی سایت افراگرافیک قیمت ها به گونه ای به کارفرما داده می شود که هیچگاه از کیفیت کاری پروژه ی طراحی سایت کارفرما کم نشود و قیمت طراحی سایت هم به صورت معقولانه ارزان شود، مطمئنا شما بعد از سفارش طراحی سایت ارزان در شرکت افراگرافیک از کیفیت کار تحویل شده شوکه خواهید شد.
طراحی وب سایت با قیمت ارزان به گونه ای انجام می گیرد که طراحی سایت به صورت کامل و دقیق پیاده سازی می شود و اگر طرح وب سایتی با طرح طراحی سایت ارزان قیمت همخوانی نداشته باشد ، شرکت به هیچ وجه سفارش طراحی سایت کارفرما را با قیمت ارزان نمی پذیرد.

 طراحی وب سایت داینامیک با قیمت ارزان یکی از طرح های پر مخاطب در شرکت های طراحی وب سایت می باشد، شرکت افراگرافیک هم مانند سایر شرکت های طراحی سایت اقدام به طراحی وب سایت با قیمت های ارزان نموده است تا مشتریان و کارفرمایان محترم بتوانند با هزینه های کم وب سایت خود را سفارش دهند

در طرح طراحی وب سایت ارزان ، ابندا کارشناسان نوع وب سایت سفارشی شما را گرفته و وب سایت شما را تعیین قیمت می نمایند در این نوع طراحی سایت ،این شرکت سعی می نماید در تمامی امور، هزینه های حداقلی را در نظر بگیرد و در هنگام سفارش گیری از امکاناتی که باعث افزایش قیمت وب سایت می شود خودداری نماید.
به طور مثال شما می خواهید سفارش طراحی یک وب سایت شرکتی ارزان را بدهید ، بعد از تماس با شرکت و شرح درخواست و امکانات، هزینه ی وب سایت شما برآورد می شود و قیمت تک تک بخش هایی که قرار است در وب سایت ارزان قیمت شما قرار گیرد به صورت لیست به شما تحویل داده می شود.

 طراحی وب سایت

طراحی سایت حرفه ای 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.