Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی ست اداری و اوراق اداری

طراحی ست اداری | طراحی اوراق اداری

طراحی ست اوراق یکی دیگر از بسترهای بسیار مهم در رشته گرافیک می باشد که باید دیدی تخصصی نسب به آن وجود داشته باشد زیرا که اهمیت بسیار زیادی در امور تبلیغاتی دارد ولی متاسفانه مورد کم لطفی قرار گرفته است.

به مجموعه ای از کنار هم قرار گرفتن کارت ویزت،سربرگ، پاکت نامه و ... ست اداری را تشکیل می دهند.یک شرکت اعم از خصوصی، دولتی و ارگانها و شرکت های مختلف برای انجام امور تبلیغاتی و انجام امور مکاتبه ای و ... از آن استفاده می کنند.

طراحی  وچاپ ست اداری

 ست اداری بستگی به موضوعات مورد نظر دارد که انواع موضوعات ست اداری عبارت است از تجاری،فرهنگی، سیاسی ، علمی، مذهبی و ... ولی ممکن است وجوه مشترکی را با هم داشته باشند و چند موضوع با هم ادغام شده در قالب یک موضوع خاص مطرح شوند به عبارتی طراحی ست های تجاری ممکن است جنبه علمی و فرهنگی داشته باشد مانند طراحی اوراق اداری برای آژانس های مسافرتی - سفرهای زیارتی، سیاحتی، گردش علمی و بالعکس و یا ست سیاسی ، مذهبی در کنار هم مطرح شوند و یک عنوان واحد را تشکیل دهند. 

طراحی  وچاپ کارت ویزت

کارت ویزیت معرف یک شناسنامه کوچک است که برای معرفی کالای شرکت و موسسه و غیره با ذکر شماره تلفن و آدرس به همراه امور خدماتی چاپ می شود که امروزه شاهد این پدیده هستید که طراحی کارت ویزیت برای بازارگرمی و کسب درآمد میان سودجویان رواج پیدا کرده که هیچکدام از اینها در طراحی کارهای چاپی و گرافیکی تخصصی ندارند

 

طراحی و چاپ سربرگ

عبارتست از برگه ، ورق، تکه کاغذی که متن نامه در آن نوشته شده و جهت ارسال پیامی یا برای درخواست چیزی و ... برای برقراری ارتباط با موسسات و ارگانها دیگر می باشد. بارها دیده اید که مثلا برای اموری به موسسه یا ارگان و مراکز آموزشی مراجعه کرده اید در عین حال که معرفی نامه ای همراه خود داشته اید تا با توجه به آن به امور شما رسیدگی شود.

 

طراحی و چاپ پاکت نامه

 

مشخصات یک کارت ویزیت خوب

دارای ترکیب بندی مناسب و جذاب و نو باشد.

از لحاظ بصری مخاطب را به سرعت جذب کند.

داری فضاهای مثبت و منفی متعادل باشد.

استفاده مناسب از فونت های مرتبط 

آرم و لوگو تصویر و نوشتار در بهترین حالت و بهترین کمپوزیسیون لی اوت شود رنگ در کارت ویزیت از اهمیت بسزایی برخوردار است به همین جهت طراح گرافیک باید حتما رنگها را بخوبی بشناسد.

توجه به ساختار شکنی در طراحی کارت ویزیت می تواند آن ویزیت را در ذهن مخاطب برای همیشه ماندگار سازد ویزیت هایی که عموما شلوغ بوده و فونت و رنگ شناسی ندارند خیلی سریع از ذهن مخاطب حذف می شوند .

 

مشخصات یک سربرگ خوب

یک سربرگ خوب باید بتواند علاوه بر ترکیب بندی، رنگ بندی و نوع آوری، هویت شرکت و یا کمپانی مورد نظر را به خوبی نشان دهد که در یک سربرگ خوب باید طراحی سربرگ و ست اداری به گونه ای باشد که همه موارد لازم از جمله نام شرکت ، حیطه فعالیت به صورت کلی ، تاریخ و شماره و پیوست و همچنین آدرس و شماره تلفن و فکس و هم چنین ایمیل گنجانده شود.

انتخاب فونت مناسب در ارتباط با موضوع سربرگ نیز الزامی است.

با توجه به مطالب ارائه شده یک مشخصه (نشانه) خوب باعث فروش محصول یا تایید یک پروژه خواهد شد در طراحی عناصر گرافیکی برای موفقیت در بازار جهانی انعطاف پذیری یک راهنما است.

فقط کافیست با یک تماس از مشاوره رایگان کارشناسان افرا گرافیک، قیمت و نمونه کاتالوگ ها و همچنین قیمت طراحی ست اداری و قیمت چاپ ست اداری مطلع شوید.

021-66912056    021-66120698   0912-2246022

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.