Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

ساخت کلاسور | طراحی کلاسور | چاپ کلاسور

 ساخت کلاسور

ساخت کلاسور از دسته خدمات و سرویس های تبلیغاتی می باشد که شرکت افراگرافیک هم اکنون آماده عرضه ساخت کلاسور با بهترین کیفیت به مشتریان خود می باشد . همان گونه که اطلاع دارید عملکرد کلاسور های برای بایگانی اسناد و مدارک است . در ساخت کلاسور سوراخ یا پانچ وجود دارد که این امکان وجود داشته باشد تا مدارک را در آن ها کم یا زیاد کرد. خوب است بدانید که  کلاسورها را می شوند به عنوان یکه راه تبلیغاتی به کاربرد و آنچه درون آن قرار داده می شود شامل کاتالوگ ها، بروشورها و ... می باشد.

 در صورتی که می خواهید برای ساخت کلاسور اقدام نمایید باید این نکته را بدانید  که ساخت کلاسور باید بر اساس اصول عرضه کالا و تبلیغ و جذب مشتری انجام شود  تا این امکان را داشته باشد که مطلوب ترین باز خورد و خروجی برای شما به ارمغان آورد . برای این امر  بهره گیری از جنس های مرغوب در چاپ ، طراحی های و رنگ بندی ها زیبا و جذاب برای جلد و در درون کلاسور با اهمیت است . این طور قادر خواهید بود قدم های بلندی را در مسیر رشد روش های تبلیغاتی تان بردارید. در حال حاضر اکثر سازمان های بزرگ با بهره گیری از ساخت کلاسور و زونکن برای برند سازی و متفاوت کردن سازمان خود از سایر رقیبان اقدام کرده اند.

تفاوت زونکن و کلاسور

عوامل مختلفی زونکن ها و کلاسور ها را از هم جدا می کند و سبب تفاوت این دو با هم شده است . بعضی از این تفاوت ها  این است عبارتند از  : فاصله بین پانچ ها، اندازه و نوع قفل ، اندازه عطف زونکن (4 سانتی متر، 6 سانتی متر، 8 سانتی متر)، وجود چاپ درون زونکن و .... الزامی است شما کاملا  به نیازهایتان واقف باشید تا بر مبنای آن و همین طور بر مبنای سلیقه خود ، برای ساخت کلاسور و زونکن اقدام کنید . روی جلد کلاسور و زونکن معمولا یک روکش سلفون قرار می گیرد تا از خوردگی آن پیشگیری گردد. این امکان وجود دارد که جنس درونی زونکن از مقوا و جنس آستر زونکن از کاغذ گلاسه باشد. اگر که مقوای استفاده شده بازیافتی و بی کیفیت باشد، خیلی سریع زونکن و کلاسور از فرم اصلی خود در می آید و به سرعت می شکند یا در صورتی که مقوای به کار برده شده خیلی خشک باشد، سریعا تاب بر می دارد و کج می شود.

ساخت کلاسور سفارشی

ساخت کلاسور و زونکن های خاص و سفارشی در هر سایز و قطعی شدنی است . شما با دقت به احتیاجات خود این امکان را دارید در طول و عرض سایز آن  را معلوم کنید همین طور این امکان را دارید که درب کلاسور یا زونکن را به شکل مگنتی و یا قفل دار سفارش دهید . به همین منوال می توانید با دقت به احتیاجات خود سفارش دسته در عطف کلاسور و یا زونکن بدهید.  زونکن کلاسور های سفارشی استفاده های متمایزی در قیاس با زونکن ها و کلاس های تبلیغاتی و عمومی دارند.

برای اطلاع از هزینه ساخت کلاسور و زونکن های معمولی و  سفارشی باید احتیاجات و مشخصات مد نظر خود و کاربرد آن را برای مشاوران ما در افراگرفیک توضیح دهید تا قادر باشیم هزینه را  محاسبه کنیم و آن را به شما اعلام کنیم. این  مشخصاتی عبارتند از طول ، عرض، نوع استفاده  ، تعداد لت ها ، جعبه ، قفل و ...

 مشخصات کلاسور

-       چاپ چهار رنگ جلد با پوشش سلفون مات یا براق بر اساس با در خواست مشتری (کلاسور تبلیغاتی / کلاسور اختصاصی / کلاسور فانتزی) 

-       چاپ تک رنگ جلد با پوشش سلفون مات یا براق بر اساس با در خواست مشتری (کلاسور تبلیغاتی / کلاسور اختصاصی / کلاسور فانتزی )

-       عطف 3 سانت تا 8 سانت براساس با درخواست مشتری

-       قفل 2 حلقه و 4 حلقه 

 به غیر از جذابیت و شکیل بودن، یکی دیگر از امتیازات  ساخت کلاسور سفارشی ، کلاسور تبلیغاتی ، کلاسور اداری این است که هر وقت که یک کالا یا یک سرویس را به خدمات سازمان مد نظر بیفزایند یا کم کنند، این امکان را دارند که برگه مربوط به آن را در کلاسور کاتالوگ خود، بگذارند و یا از آن بردادن و این گونه است که همیشه یک کلاسور اختصاصی یا کاتالوگ سفارشی برای عرضه به مشتریان خود خواهید داشت. با ساخت کلاسور تبلیغاتی ، ساخت کلاسور سفارشی این امکان را دارید اسناد و مدارک خود را در مکان معینی نگهداری کنید .

 ساخت کلاسور در افراگرافیک

 همان گونه که قبلا گفتیم جنس درونی کلاسور ها از مقوا می باشد و جنس آستر کلاسور کاغذ گلاسه 300 گرم با روکش سلفون مات و روکش کلاسور گلاسه 150 گرم به همراه سلفون مات است.  زمان ارائه سفارش به مشتری حدودا بین 10 تا 15 روز کاری بسته به زمان و تعداد سفارش مشتری طول می کشد. و همین طور از نظر عمرکار با دقت به اینکه ما در شرکت افراگرافیک کلاسور ها را به شکل یک تکه صحافی کرده و می سازیم طول بیشتری در قیاس با نمونه های مشابه دارند.

همین طور امکان ساخت کلاسور در سایز های اختصاصی در شرکت افراگرافیک وجود دارد اما این نکته شایان  ذکر است که قفل ها باید  ابعاد استانداردی داشته باشند مثلا قفل 4 حلقه D کلاسوری دارای ارتفاع 30 سانتی متر و حداکثر قطر(عطف) 8 سانتی متر می باشد.

 هزینه ساخت کلاسور

 قیمت ساخت  کلاسور با توجه دقت  انواع ساخت کلاسور مانند ابعاد، جنس و... محاسبه می شود.  ارائه لیست قیمت کلاسور به طور کامل شدنی نیست  و جهت برآورد قیمت کلاسور باید جزئیات آن را بدانیم .لازم به ذکر است  خدمات چاپی مانند یووی موضعی،طلاکوب و انواع سلفون بر کلاسور اختصاصی به سفارش مشتری و با هزینه اضافی اجرا می شود.

شرکت افراگرافیک خدمات مربوط به ساخت کلاسور مانند قبول سفارشات طراحی و چاپ انواع کلاسور تبلیغاتی ، کلاسور نمایشگاهی ، کلاسور صنعتی ، کلاسور خاص ، کلاسور فانتزی و … با استفاده از کارشناسان متخصص و کارآزموده به مشتریان عزیز ارائه می کند .شما می توانید با کارشناسان ما در افراگرافیک تماس بگیرید و کلاسور مد نظر خود را سفارش دهید. 

 

 افراگرافیک مشاور و مجری تخصصی امور چاپ

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

 آدرس:تهران-انقلاب-خیابان آزادی-خیابان اسکندری شمالی-نرسیده به میدان توحید-خیابان طوسی-پ 83 -دفتر اصلی افرا گرافیک

66912056  -- 66120694 --- 66120698  ---  09122246022

https://afragraphic.ir 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.