Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی جعبه | طراحی جعبه درتهران | چاپ جعبه در تهران

طراحی بسته بندی طراحی جعبه

طراحی جعبه درتهران و چاپ جعبه در تهران

بسته بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که مسئول معرفی ، شناساندن و نگهداری محصول از تولید تا مصرف می باشد. در واقع طراحی بسته بندی علم ، هنر و فناوری محافظت از محصول جهت نگهداری، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از محصول است. در طراحی و چاپ بسته بندی محصول باید امنیت محتوای محصول و همچنین حفاظت از محیط زیست و کمتر آسیب رساندن به آن نیز مد نظر قرار گرفته شود .

مراحل بسته‌بندی شامل طراحی ، ارزیابی و چاپ است. بسته‌بندی بطور گسترده ای بر زندگی ما سایه افکنده است . از اقلام مواد غذایی و دارویی تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته‌بندی مرتبط هستند. یکی از وظایف اصلی و مهم بسته‌بندی محافظت از محصول است. بسته‌بندی استاندارد این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه محصولی در بسته قرار دارد و شرایط نگهداری آن به چه صورت است. مراحل طراحی بسته‌بندی شامل طراحی فیزیک بسته‌بندی و گرافیک جعبه یا بسته بندی است. طراحی بسته‌بندی می تواند زیر مجموعه طراحی محصول قرار گیرد به این دلیل که طراحی بسته‌بندی جزئی از عملیات طراحی محصول محسوب می شود .

امروزه طراحی بسته‌بندی‌ها تابع استانداردهای صرفه اقتصادی و سهولت در حمل و نقل می‌باشند. بسته‌بندی‌های که امروزه انجام میپذیرد باید از استانداردهای بین‌المللی طراحی و تولید پیروی کند. بسته بندی استاندارد باید علاوه بر ظاهری زیبا باید حافظ محتویات درونش باشد . بسته بندی باید چیدمان راحتی داشته باشد و قابلیت قرارگیری در انواع قفسه ها و پالتهای استاندارد را دارا باشد

بسته بندی

 

طراحی و چاپ و بسته بندی محصولات غذایی مدت طولانی است که مورد توجه شرکت های مواد غذایی برای حفظ سلامت مواد غذایی تولیدی و همچنین تبلیغات و جذب مشتری قرار دارد. می توان گفت یکی از عوامل تاثیرگذار در فروش محصول و جذب مشتری نحوه بسته بندی و نوع طراحی جعبه است . البته بسته بندی زیبا تنها علت خرید آن محصول توسط مشتری نیست بلکه در درجه اول کیفیت مواد غذایی مورد اهمیت است. به دلیل رشد و پیشرفت بازار رقابت در مواد غذایی علاوه بر کیفیت محصول ، طراحی بسته بندی و یا طراحی جعبه مناسب برای محصول مورد توجه شرکت ها و تولید کننده محصول است و هر روز طرح های جدید و نوآورانه ای برای بسته بندی مواد غذایی ابداع می شود و بحث فناوری نانو و بسته بندی سبز هم به اهداف طراحی بسته بندی نیز اضافه شده است و استفاده از کاغذ در دسته بندی مناسب تر از پلاستیک و پلیمر است زیرا آلودگی آن کمتر و بازیافت آن ساده تر است.

امروزه جعبه سازی و طراحی و چاپ جعبه در مجموعه فعالیت های بازار سازی و تبلیغات چنان جایگاه رفیعی یافته است که عده از صاحب نظران ، آن را یکی از تاکتیک های اصلی آمیخته بازاریابی و در شمار تکنیک های محصول ، کانال توزیع ، قیمت و ترویج قرار می دهند.

خدمات بسته بندی و طراحی جعبه 

طراحی وچاپ وساخت انواع جعبه کفش-جعبه های صنعتی -جعبه های قنادی وشیرینی پزی- جعبه مرغ-جعبه اسباب بازی-جعبه پیراهن مردانه- جعبه های لمینتی و...

لمینت بروی انواع کارتن سه لایه ، پنج لایه ، E فلوت و سینگل فیس با مقوای پشت طوسی 
جعبه های فانتزی : انواع جعبه های مقوایی با چاپ افست رنگی و با تیغ زنی مربوطه و بغل چسبانی 
دستگاه:با استفاده از دستگاههای چاپ 4/5ورقی2رنگ-2ورقی -لتر پرس ولمینت ودایکات و uv
دایکات : قالبی انواع جعبه و کارتن مقوایی و کارتن پلاست با استفاده از دایکات فکی 50 در70 و فکی 80 در 110 و پینگ پنگی تا عرض 160 سانتیمتر

 

طراحی و چاپ بسته بندی

 

طراحی و چاپ انواع جعبه و بسته بندی مواد غذایی و محصولات صنعتی

خدمات حرفه ای طراحی جعبه و بسته بندی با مجرب ترین کادر طراحی و چاپ در زمینه طراحی جعبه و بسته بندی های خشکبار ، طراحی جعبه و بسته بندی کشمش ، طراحی جعبه و بسته بندی خرما ، قیسی ، ادویه جات ، حبوبات ، محصولات لبنی ، شیر ، ماست ، میوه جات ، خیار ، سیب ، فرآورده های گوشتی ، همبرگر ، پیتزا ، فیلتر هوا و ... ارائه خواهد شد . تیم افراگرافیک با استفاده از استانداردهای بروز خدماتی همچون طراحی و چاپ بسته بندی محصولاتتان جهت صادرات و فروش داخلی با کیفیتی بی نظیر و طراحی فوق العاده ، مدرن و شیک به شما عزیزان صنعت تولید عرضه خواهد کرد. 

صنعت بسته بندی افراگرافیک از طراحی تا جعبه و کارتن، ارائه کننده انواع کارتن های بسته بندی با چاپ های رنگی ، ساده و چاپ ترکیبی در اندازه های مختلف همراه با منقسم جعبه های مقوایی ، شرینی ، کفش صنعتی و فانتزی و لمینتی و پیتزا را پیاده سازی خواهد کرد . 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در خواست سفارش با کارشناسان افراگرافیک تماس بگیرید .

تلفن: 66120698-021  -  66912056-021

همراه: 09122246022

پست الکترونیک: info@afragraphic.ir

وب سایت: www.afragraphic.ir

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.