Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی پوستر|طراحی پوستر تبلیغاتی|طراحی پوستر نمایشگاهی

طراحی پوستر|طراحی پوستر تبلیغاتی|طراحی پوستر نمایشگاهی|سفارش طراحی پوستر

مطالبی مختصر در مورد طراحی و چاپ پوستر:

طراحی پوستر گرافیکی تلفیقی است از هنر گرافیک و تبلیغات، هرچند که این دو در موازات و کنار هم، همواره حرکت نموده اند و مکمل یکدیگر هستند. پوسترها طراحی گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، طراحی و چاپ منتشر می شوند. در تعریف جزئی تر پوسترها برای اطلاع رسانی مطلب، رویداد یا موضوع خاصی به کار برده می شود و چون در زمان و مکان خاصی و برای مقصود خاصی در همان زمان و مکان طراحی می شود، اثر گذرا و ناماندگاریست. مخاطبان پوسترها عامه مردم هستند و هر پوستر طیف و گستره فراوانی از جمعیت را، مخاطب قرار می دهد.

طراحی گرافیک پوستر و مزایای آن: 1.امکان برخورد تعداد بسيار زياد بازديد کنندگان. 2. امکان ارتباط مستقيم با افرادی که به کار شما علاقه مند هستند. 3. در اختيار داشتن زمان بسيار بيشتر برای ارائه کار نسبت به سخنرانی. 4. مکان بحث رو در رو و تبادل اطلاعات و تجربيات با بازيد کنندگان.

طراحی پوستر جذاب می تواند افراد گذری که در حوزه تخصصی شما نيستند را نيز به کار شما علاقه مند کند.


طراحی پوستر نمایشگاهی (POSTER DESIGN) به عنوان یک ابزار جهت اطلاع رسانی بوده و بنا به تعریف تخصصی پوستر یک صفحه است که بر روی سطح ایستاده نصب می گردد.

در عصر گذشته نیازهای بشر ایجاب می کرد که این سیستم به وجود آید. در حقیقت می توان پوستر را به عنوان رفع نیازهای جامعه به خاطر انتقال اطلاعات در سطح یک شهر یا روستا به وجود آمد.

طراحی و چاپ پوستر در بین جنگ جهانی اول و دوم نقش بزرگی در تبلیغات در روابط عمومی جنگ ایفا نمود. به عنوان مثال آلمان نازی به واسطه همین تبلیغات روی کار آمدند بنابراین نقش پوستر در کنار دیگر رسانه های تبلیغات در تشویق جامعه بسیار مهم بوده بعد از جنگ های متعددی که از آن یاد شد.

نقش طراحی پوستر خلاقانه در روابط عمومی و تبلیغات :

آگاه کننده ، اطلاع رسانی ، فروشنده کالا و خدمات ، ترقیب کننده و تشویق کننده و …. می باشد . این یک حقیقت است که با ظهور ابزار جدید تبلیغاتی ، محدوده فعالیت طراحی پوستر کاهش یافته اما اگر به صورت حرفه ای به موضوع بیندیشیم ، می بینیم که جایگاه طراحی پوستر ها بسیار تخصصی و علمی شده و به عنوان یک رابط بین رسانه ها شناخته شده است. به نظر کارشناسان و طراحان کانون مشاوره و تبلیغات طراحان برتر طراحی پوستر در عصر حاضر نقش مهمی ایفا می نماید و نه تنها طراحی پوستر جایگاه خود را از دست نداده بلکه بسیار پررنگ تر هم شده و هزینه پائین اطلاع رسانی جذابیت بصری همه و همه باعث می شود که این رسانه به یکی از رسانه های محبوب کارشناسان و کانون تبلیغاتی افرا در زمینه طراحی برتر شناخته شود.

طراحی پوستر

هنگامی که صحبت از فروش محصولات و خدمات می شود، مطمئنأ عناصری که در ساخت و طراحی پوستر چه فونت ها و نوشته ها و چه تصاویر همه مشارکت دارند و وسیله ای هستند برای انتقال پیام . شایان ذکر است طراحی پوستر برای یک فعالیت تجاری ، یک فعالیت فرهنگی متفاوت است. قانون طراحی پوستر یکسان است اما تفاوت هایی نیز دارد. بنابراین با مشخص شدن موضوع ، رنگ ، متن ، عکس ها و …. می توان پوستر را دسته بندی نمود.

پوسترهای تبلیغاتی می تواند شانس هر طراح باشد چرا که مخاطبان و بازار هدف گسترده ای را پیش روی خود دارد. این به معنای ارتقاء دانش بصری جامعه برای طراحی گرافیکی از جمله طراحی کاتالوگ و پوستر می باشد . امیدوارم مدیران بازاریابی ، مدیران برند و مدیران تبلیغات و روابط عمومی با گسترش دانش خود در حوزه ی طراحی و تبلیغات بتوانند از این ابزار ارزشمند بهره برداری نمایند.

حوزه طراحی پوستر
تخصص ما تنها در چاپ و طراحی پوستر خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن در طراحی پوستر را خواهیم داد.

خدمات در زمینه طراحی پوستر
طراحی پوستر شما علاوه بر اینکه توسط ما اجرا خواهد شد. بنا به درخواست شما خدمات چاپ و یا تولید با خدماتی ویژه در زمینه حمل و نقل ارائه خواهد شد. طراحی پوستر از نیازسنجی سفارش دهند و بررسی مفاهیمی که هدف از طراحی پوستر است آغاز گردیده و تا نظارت بر چاپ پوستر طراحی شده ادامه می یابد.

طراحی پوستر و کسب و کار

طراحی پوستر جهت نمایش محصولات در سال های اخیر بهترین جایگزین در مورد برخی محصولات به مخاطبین می باشد. طراحی پوستر شرکتی که تولید کننده قطعات یدکی خودرو باشد و یا طراحی پوستر شرکت دوربین مدار بسته و قطعات الکترونیکی که تعداد آن ها زیاد است، بسیار مفید خواهد بود. طراحی پوستر جایگاه منحصر به فردی دارد و نمی توان آن را جایگزین همه رسانه های تبلیغاتی نمود. به عنوان مثال هرگز نمی توان طراحی پوستر را جایگزین کاتالوگ نمود.

پوستر برگه ای چاپ شده است که معمولاً بر روی دیوارها و تابلوهای اعلانات نصب می شود. هدف اصلی پوستر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مخاطبان درباره یک رویداد و یا مطلب می باشد. طراحی و چاپ مناسب پوستر می تواند اثرگذاری آن را بالاتر ببرد. اگر می خواهید با پوستر بیشتر آشنا شوید مطالب زیر را بخوانید:

نکات مهم:

هزینه طراحی پوستر بستگی به سطح طراحی دارد.
چاپ در سایز دلخواه مشتری نیز امکان پذیر است. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.
مدت زمان تحویل بر اساس روزهای کاری محاسبه می گردد.
هرگونه غلط املایی پس از تایید طرح توسط مشتری برعهده مشتری می باشد.
هزینه سفارش قبل از چاپ تسویه می شود و مدت زمان تحویل از روز تسویه حساب می شود.
در صورت سفارش تحویل در محل، هزینه پیک بر عهده مشتری می باشد.

قيمت پايه 300,000 تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت طراحی و چاپ پوستر و هزینه طراحی و چاپ پوستر ویا هزینه چاپ پوستر  و هزینه  طراحی پوستر  با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید:

کانون تبلیغاتی افرا گرافیک

•   تلفن: 66120698-021  -  66912056-021 - 66562677

•   همراه: 09122246022

•   پست الکترونیک: info@afragraphic.ir

•   وب سایت: www.afragraphic.ir

•   تلگرام: www.telegram.me/afragraphic_ir

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.