Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

طراحی پوشه | چاپ پوشه

طراحی و چاپ پوشه

پوشه تبلیغاتی وسیله ای است که علاوه بر این که خود به تنهایی یک ابزار برای تبلیغ و معرفی محصول ، شرکت و یا … میباشد این امکان را دارد که دیگر رسانه های تبلیغاتی مانند بروشور ، کاتالوگ ، سی دی و … را در قالب یک بسته تبلیغاتی جامع در خود جای داده و به مشتری ارائه شود.
فولدرها و پوشه های تبلیغاتی در انواع و مدلهای مختلف با طراحیها متفاوت موجود میباشند. انواع این محصول در مدلهای سه لَت و دو لَت موجود میباشند که میتواند دارای عطف بوده و یا فاقد آن باشند. همجنین در مدلهای مختلف این محصول این امکان وجود دارد که جای سی دی و کارت ویزیت به طور جداگانه تعبیه شود. امکان طراحی و چاپ این محصول در سایزهای مختلف وجود دارد که فولدر A4 (فولدر یا پوشه با امکان قرار گیری برگه ، کاتالوگ و … با حداکثر سایز A4 در آن) بیشترین کاربرد را در میان اندازه های این محصول دارد.
این مجموعه امکان طراحی و چاپ انواع پوشه های تبلیغاتی با طراحیهای زیبا در سایزهای مختلف را دارا میباشد و این امکان را دارد که این محصول را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

پوشه ها در تمام کسب و کار مفید می باشد. آنها معمولا استفاده می شود برای نگهداری اسناد و هم برای ذخیره سازی آسان و برای بررسی در زمانی که مورد نیاز است. بسیاری از آنها دارای جیب هستند . نام پوشه توصیف کننده محتوای آن است. افراگرافیک در ارائه گزینه های مختلف پوشه . پوشه جیب دار و چاپ پوشه های حرفه ای با برش های خلاقانه ، بهترین و با صرفه ترین را به شما پیشنهاد می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین قیمت طراحی و چاپ پوشه و هزینه طراحی و چاپ پوشه ویا هزینه چاپ پوشه و هزینه  طراحی پوشه  با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید:

کانون تبلیغاتی افرا گرافیک

•   تلفن: 66120698-021  -  66912056-021

•   همراه: 09122246022

•   پست الکترونیک: info@afragraphic.ir

•   وب سایت: www.afragraphic.ir

•   تلگرام: www.telegram.me/afragraphic_ir

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.