Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

صاحبان آگهی معمولاً به دنبال طرحی هستند تا ببیننده را در همان نگاه اول مجذوب خود کند. فروشنده یا تولید کننده‌ای با استفاده از تبلیغات سعی می‌کند که خریدار را از تولید این محصول (خدمات) آگاه کند. بدون شک طرح، رنگ های به کار رفته، اشکال و به طور کلی محتوی بصری اولین چیزی است که توجه ببیننده را به خود جلب می کند. بنابراین اهمیت ارائه یک طرح تبلیغاتی مناسب و جذاب می تواند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

در این قسمت برای شما عزیزان چندین نمونه از آگهی های تبلیغاتی زیبا با طراحی خلاقانه برای الهام گرفتن و استفاده در پروژه های کاری خود آماده کرده ایم . 

برای دریافت فایل لایه باز طرح مورد نظر خود، کافیست شماره طرح را به آدرس ما (design@afragraphic.ir) ارسال کنید، تا طرح را برای شما ایمیل کنیم.

- طرح شماره یک

 نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

 - طرح شماره دو

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

- طرح شماره سه

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

- طرح شماره چهار

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

- طرح شماره پنج 

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

- طرح شماره شش

نمونه طرح های آگهی تبلیغاتی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*** این نکات مهم و ضروری را قبل از ارسال فایل به چاپخانه  حتما رعایت کنید: ***

- فایل های خود را با پسوند TIFF  و یا JPG با Quality Maximum در مد CMYK با رزولیشن 300 Pixel / inch  و به صورت تک لایه ارسال نمایید .

- گزینه Multiply  را برای نوشته های ریز و مشکی که در لایه زیر آنها زمینه رنگی وجود دارد مد نظر داشته باشید . سعی کنید برای انتخاب رنگ نوشته حتما از یک یا نهایتا دو رنگ استفاده کنید و رنگ مشکی نوشته را از درصد رنگ K به صورت 100 و سایر فیلدهای رنگ 0 استفاده کنید.

-سایز کار چاپی را چک کرده و  مطالب اصلی ، آرم و هرگونه نشانه یا عکس طرح خود را حداقل 5 میلیمتر از هر سمت داخل کادر اصلی قرار دهید .(رعایت فاصله برش)

- ممکن است در نوبت های متفاوت چاپی بین سفارشات چاپ شده حداقل 10 تا 15 درصد اختلاف رنگ داشته باشد .

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.