Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

تولیدی زونکن|سفارش زونکن|فروش زونکن|تولیدی کلاسور

 

 تولیدی زونکن|سفارش زونکن|فروش زونکن|تولیدی کلاسور

تولیدی زونکن افراگرافیک در کلیه زمینه های ساخت زونکن و کلاسور و همچنین صحافی پکیج های مختلف و تولیدی کلاسور و همچنین زونکن های سفارشی ، کلاسورهای سفارشی فعالیت گسترده ای را آغاز کرده است و توانایی انجام پروژه های مختلفی در این زمینه جهت همکاران محترم را داراست .

همچنین در صورت تداوم در تولید زونکن یا تولید کلاسور تخفیفات ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته خواهد شد.

افرا گرافیک آماده ارایه تمامی خدمات در زمینه تولید انواع زونکن تبلیغاتی، طراحی زونکن اختصاصی, چاپ زونکن تبلیغاتی, ساخت انواع زونکن, زونکن سازی، زونکن در طرح ها و سایزهای مختلف و همچنین تولید انواع کلاسور تبلیغاتی، طراحی کلاسور اختصاصیچاپ کلاسور تبلیغاتیساخت انواع کلاسورکلاسور سازی، کلاسور در طرح ها و سایزهای مختلف به تمامی شرکتها و سازمانها و همچنین شرکتهای تبلیغاتی میباشد. جهت دریافت قیمت ساخت کلاسور و همچنین تعرفه هزینه های تولید کلاسور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 طراحی و ساخت کالیته رنگی و زونکن

زونکن وسیله ایست برای بایگانی کردن اسناد و مدارک شرکتها، فاکتورها، رزومه ها و غیره از آن استفاده میگردد. برخی اصناف و شرکت ها رزومه ، کاتالوگ و بروشورهای خود را به صورت پکیجی کامل داخل زونکن قرار میدهند و به مشتریان ارائه می دهند. زونکن و یا کلاسور در ابعادی متفاوت ارائه داده می شوند که عطفی بین  4 سانتیمتر تا 8 سانتیمتر را دارا میباشد، که طبق سفارش مشتری در سایزهای اختصاصی و بزرگتر نیز قابل تولید می باشند. تمام زونکن ها و یا کلاسورها دارای قفل می باشند که به قفل های کوچک از 2 سانتی تا قفل بزرگ 7 سانتی تقسیم می شوند که بر اساس عطف زونکن یا کلاسور تولیدی باید قفل متناسب انتخاب شود. محل قرار گیری قفل به صورت استاندارد برروی عطف میباشد ولی درصورت سفارش زونکن اختصاصی یا کلاسور اختصاصی میتوان برروی لت پشت جلد قرار داد.

زونکن از یک بخش داخلی یا همان آستر برخوردار است که می توان با چاپ یا بدون چاپ به مشتری طبق درخواست آنها ارائه شود. جهت جلوگیری از ترکیدن کاغذ و یا مقوا در لبه های تا شده گوشه کلاسور یا زونکن، تمام زونکن ها بهتره روکش سلفون داشته باشند.

در تولید زونکن اختصاصی و یا ساخت کلاسور به صورت سفارشی برای مشتریان، طراحی پشت و روی جلد به صورت اختصاصی اجرا میگردد. زونکن اختصاصی شکیل می تواند بخشی از بایگانی شرکت یا دفتر کار شما را به یک بخش استثنایی و زیبا تبدیل کند که در آن تمام پوشه ها ، زونکن ها و ست های اداری چاپ شده نام شرکت و برند مخصوص شما را دارند و دارای یکپارچگی زیبایی هستند.

ساخت زونکن جهت سازمانها و ارگانها

مراحل ساخت زونکن سفارشی

۱- ارایه ابعاد زونکن برای طراحی زونکن یا طراحی کلاسور (بخش طراحی زونکن افراگرافیک)

۲-پس از تایید طرح از طرف مشتری یک ماکت ساخته شده و تحویل مشتری میگردد.

۳-طی یک دوره کاری کمتر از یک هفته در قبال دریافت اجرت کار زونکن ها تولید شده و تحویل مشتری میگردد.

علاوه بر خاص کردن زونکن و سفارشی کردن طرح آن، یکی دیگر از مزایای چاپ و ساخت کلاسور سفارشی یا اختصاصی این است که هر زمان که یک محصول و یا یک خدمتی را به محصولات یا خدمات خود اضافه یا حذف نمودید، میتوانید برگه مربوط به آن را در زونکن کاتالوگ خود، اضافه و یا حذف کنید و بدین ترتیب، همواره یک کاتالوگ سفارشی جهت ارائه به مشتریان خود خواهید داشت. همچنین بالاترین کاربرد این موضوع در ساخت کالیته های رنگ و کالیته های نمونه پارچه ، کالیته های نمونه پرده ، کالیته های نمونه پرده و ... میباشد. به صورتی که به راحتی کالیته قابل اضافه شدن و یا حذف شدن دارد.

باید متذکر شد که امکان خدمات چاپی دیگری از قبیل انواع سلفون های شنی و حرارتی ، یووی موضعی، طلاکوب و نقره کوب در مورد چاپ کلاسور اختصاصی به درخواست مشتری و احتساب هزینه مازاد میباشد. همچنین طرح ها و ایده های خلاقانه در زمینه چاپ و ساخت زونکن یا کلاسور در سیستم کاری افراگرافیک وجود دارد که با توجه به هزینه و نوع کار مشتری قابل اجراست.

کارگاه ساخت زونکن افراگرافیک با بیش از ده سال سابقه کاری و مشتری مداری در خدمت مشتریان عزیز میباشد. در ضمن قیمت ساخت زونکن را از مشاوران افراگرافیک بخواهید...

 کانون تبلیغاتی افراگرافیک

 021-66912056    021-66120694     021-66120698   0912-2246022

 https://afragraphic.ir

 info@afragraphic.ir

 https://instagram.com/afragraphic1390

 

 

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.