Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

سررسید سال 95

1.  جلد سررسید (با انتخاب جلد خوب میتوانید انتخاب سررسید 95 خود را تضمین نمایید ) جلد سررسید نیز یکی از موارد تاثیر گذار در شکل سالنامه 95 می باشد و به طبع، تاثیر زیادی در قیمت تمام شده سررسید دارد . جلدها انواع گوناگونی دارند و بسیار متنوع می باشند ولی به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. در حال حاضر جلدهای طبیعی که معمولا از چرم ساخته می شوند به دلیل قیمت بالا فقط بر روی بعضی از کتابها که ارزش محتوی بالایی دارند مانند قرآن کریم و دیوان حافظ و … کار می شوند ولی در مورد جلد های مصنوعی اینگونه نیست . معمولا جلدهایی از جنس ترمو جزو با کیفیت ترین جلدهای مصنوعی می باشند.

2.کاغذ، چاپ سررسید باید به حدی ضخیم باشد که هنگام تحریر بر روی کاغذ پشت صفحه کلمات مشخص نباشند در عین حال ضخامت کاغذ نباید باعث ضخیم شدن بیش از حد کتاب سررسید 95 یا سالنامه 95 باشد . همچنین کیفیت جنس و سفیدی کاغذ انتخاب شده تاثیر بسزایی در دید مخاطبین دارد و یکرنگی چاپ در صفحات مختلف تکمیل کننده کیفیت کاغذ میباشد.

3. نحوه طراحی صفحات سالنامه 95 شاید برای شما هم پیش آمده باشد که پس از گذشت چند روز طراحی صفحات داخل سررسید یکنواخت شده و یا حتی موجب دلزدگی شود. ما با بهره مندی از زبده ترین کارشناسان گرافیک، نهایت تلاشمان را کرده ایم تا طرحی زیباتر از طراحی صفحات سالنامه وجود نداشته باشد.

4. روبان اختصاصی که جلوه خاصی به سالنامه میدهد شما میتوانید به جای استفاده از روبانهای عمومی که اکثراً تار و پودش از هم جدا می شوند از روبانهای اختصاصی با بافت مربوط به شرکت خودتان استفاده کنید.

5. وجود بخشی تحت عنوان اطلاعات تخصصی کاربردی ترین بخش یک سالنامه 95 ( سررسید 95 ) که هیچ وقت توجهی به آن نشده وجود اطلاعات تخصصی در آن سالنامه می باشد، این بخش در واقع این حس را به مخاطب القا میکند که کتابی جامع از جداول و اطلاعات ضروری و راهنمای بخش های مختلف و …. هر صنف را در دست دارد . ولی همانطور که همه ما شاهد هستیم تا کنون به ندرت بعضی از سالنامه ها تنها اطلاعات بسیار محدودی را در زمینه ساختمان و پروفیلهای ساختمانی چاپ کرده اند.

 

کانون تبلیغاتی افرا گرافیک در جهت تولید سررسیدهای اختصاصی و توزیع سالنامه و انواع تقویم های رومیزی و دیواری  و زیردستی فعالیت دارد.جهت سفارش سررسید و یا ارسال نمونه های سررسید با شماره های 66912056 66120698 تماس حاصل نمایید. ویا از طریق ایمیل info@afragraphic.ir سفارشات خود را ارسال نمایید.

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.