Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ

زمانی که وارد رستورانی یا کافی شاپ می شوید،  منو اولین چیزی است که گارسون به دست شما می دهد، بدون این که پرسشی رد و بدل شود؛ منوها اغلب ارتباط غیر کلامی با مشتری برقرار می کنند. آن ها در مورد کیفیت برند و دغدغه اصلی شما پیام هایی را ارسال می کنند. یک رستوران معروف باید طرح زیبا و چشمگیری برای منوی سفارش غذا داشته باشد تا ارزش واقعی برند را به مشتری نشان دهد. 
به علاوه، اگر رستورانی در نظر داشته باشد در کنار نام غذاها عکس آن ها را نیز بگذارد، ایده بسیار خوبی خواهد بود و به مشتری کمک می کند. ارائه توضیحات مختصری در مورد مواد اولیه غذا نیز بسیار مفید است؛ زیرا ممکن است مشتری به مواد غذایی خاصی آلرژی داشته باشد. قیمت گذاری هم در زمان طراحی منو بسیار مهم است. 
کافی شاپ ها منوهایی به رنگ قهوه ای دارند تا حسّ قهوه را در منو القا کنند. در حالی که یک رستوران چینی یا ژاپنی، منویی رنگارنگ خواهد داشت و از تصاویری استفاده خواهد کرد که نشان دهنده فرهنگ آن کشور است. 
در این جا نمونه هایی از طرح های زیبای منو را خواهید دید. امیدواریم از آن ها لذت برده و الهام بگیرید.

در این قسمت برای شما عزیزان چندین نمونه از منوهای زیبا با طراحی خلاقانه برای الهام گرفتن و استفاده در پروژه های کاری خود آماده کرده ایم . 

برای دریافت فایل لایه باز طرح مورد نظر خود، کافیست شماره طرح را به آدرس ما (design@afragraphic.ir) ارسال کنید، تا طرح را برای شما ایمیل کنیم.

 

نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ

نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ 

 نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ

نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ

نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ 

 نمونه طرح های منو رستوران و کافی شاپ

*** این نکات مهم و ضروری را قبل از ارسال فایل به چاپخانه  حتما رعایت کنید: ***

- فایل های خود را با پسوند TIFF  و یا JPG با Quality Maximum در مد CMYK با رزولیشن 300 Pixel / inch  و به صورت تک لایه ارسال نمایید .

- گزینه Multiply  را برای نوشته های ریز و مشکی که در لایه زیر آنها زمینه رنگی وجود دارد مد نظر داشته باشید . سعی کنید برای انتخاب رنگ نوشته حتما از یک یا نهایتا دو رنگ استفاده کنید و رنگ مشکی نوشته را از درصد رنگ K به صورت 100 و سایر فیلدهای رنگ 0 استفاده کنید.

-سایز کار چاپی را چک کرده و  مطالب اصلی ، آرم و هرگونه نشانه یا عکس طرح خود را حداقل 5 میلیمتر از هر سمت داخل کادر اصلی قرار دهید .(رعایت فاصله برش)

- ممکن است در نوبت های متفاوت چاپی بین سفارشات چاپ شده حداقل 10 تا 15 درصد اختلاف رنگ داشته باشد .

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.