Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

نمونه های طراحی کاتالوگ

نمونه های طراحی کاتالوگ

 هر شرکتی چه تازه تاسیس باشد و یا یک شرکت بزرگ و قدیمی نیاز به طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ دارد. حال این طراحی و چاپ میتواند به صورت طراحی و چاپ یک بروشور کوچک باشد و یا به صورت یک طراحی و چاپ کاتالوگ حجیم و سنگین . شرکت افراگرافیک به منظور تسهیل در امر طراحی کاتالوگ و یا صفحه آرایی یک سری طرح آماده جهت استفاده پایه طراحان و گرافیست های عزیز آماده سازی کرده و جهت دانلود بر روی سایت قرار داده است.

طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور اعم از صنعتی ، تبلیغاتی ، آموزشی ، نمایشگاهی و ... همه و همه وظیفه ارائه خدمت یا آموزش معرفی محصول و تبلیغات کالا را بر عهده دارند که از تصاویر و متون کالاهای شرکت ایجاد می‌گردد. طرحی از کاتالوگ حاوی اطلاعات کلیه محصولات است و عموما چند برگی و یا چند لتی و دارای صحافی می‌باشد اما طراحی بروشورهای تبلیغاتی به شکل تک برگ و برای معرفی تنها یک یا چند محصول خاص و با اطلاعات کلی تر از آن محصول طراحی می‌گردد. در طراحی بروشور خلاقانه معمولا چند تا یا چند لت مانند دو لت، سه لت و چهار لت استفاده می‌شود.

در این مطلب برخی از نمونه های زیاد قالبهای آماده طراحی کاتالوگ مجموعه افراگرافیگ به نمایش گذاشته شده تا با سبک طراحی کاتالوگ آشنا شوید، افراگرافیک آماده ارائه خدمات به مشتریان و طراحان عزیز در کمترین زمان و بالاترین کیفیت می باشند. شما همچنین می توانید جهت مشاهده نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی، آموزشی، صنعتی، شرکتی،جواهرات، سنگ، ساختمان، پزشکی،مدلینگ،  درب و پنجره، نرم افزار و ... از طریق شماره تلگرام افراگرافیک به شماره 09300046022 و یا با مراجعه به شرکت  جهت بازدید نمونه کار ها تشریف بیاورید.

بخش دیگری از کاتالوگ ها که میتواند منبع الهام بخش و تاثیر گذاری برای طراحان و گرافیست های عزیز باشد کاتالوگ ها و بروشور هایی هستند که با حالات و فرم  های خاصی طراحی شده اند و نوعی شکستن عادت و معمول بودن پیش رو دارند. در مورد چاپ کاتالوگ های با حالت و فرم خاص معمولا باید از خطوط تای فراوان و همچنین قالب استفاده کرد. تمامی این حالات و فرم ها با توجه به ذهنیت و خلاقیت طراح و با توجه به نوع سفارش و کار مشتری قابل تغییر میباشد.

 

 طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی کاتالوگ زیبا و خلاقانه 

چاپ کاتالوگ 

 

طراحی بروشور

 

طراحی و چاپ

 

طراحی خلاقانه

 

طراحی کاتالوگ ارزان 

 

 636375446556016562طرح-کاتالوگ9.jpg

 

 طراحی کاتالوگ

 

حال به دلیل حجم بالای طرح ها و به منظور  دریافت طرح های دیگر کاتالوگ ها و یا دریافت فایل اصلی کاتالوگ با دفتر و شماره های 66120698-66120694 تماس حاصل نمایید.

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.