Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

استعلام قیمت طراحی سایت

طراحی سایت 

استعلام هزینه طراحی سایت 

کانون تبلیغاتی افرا گرافیک به منظور طراحی سایت هزینه ها و تعرفه های مربوط به طراحی وب سایت را به شرح ذیل اعلام مینماید تا بتوانید استعلام هزینه دقیق تری در زمینه طراحی وب سایت داشته باشبد. هزینه طراحی سایت شامل هزینه ثبت هاست و دامین، پیاده سازی سایت ، درج مطالب وب سایت پشتیبانی و نگهداری وب سایت و خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد که در زیر هر یک را به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

تعرفه ثبت هاست و دامنه

 تعرفه هاست شما بسته به میزان فضایی که احتیاج دارید می باشد. پلان اولیه هاستینگ وب سایت از 100 مگابایت فضا شروع می شود که هزینه آن در حدود 90 هزار تومان سالیانه می باشد. نکته ای که لازم است به آن توجه نمایید آن است هاستینگ قابل ارتقاء می باشد و می توانید با توجه به نیاز وب سایت ارتقاء داده شود. تعرفه ثبت دامنه های ir در حدود 20 هزار تومان سالیانه و تعرفه ثبت دامنه های دیگر نظیر com و co در حدود 50 هزار تومان می باشد. البته دامنه هایی با مبالغ بالاتر به عنوان مثال دامنه های jpوtv ... وجود دارند که هزینه ثبت آنها بالاتری از دامنه های معمولی دارند.

هزینه طراحی شکل و قالب سایت

هزینه طراحی قالب های سایت متفاوت میباشد و بسته به نوع سایت و سلیقه مشتری از 300 هزار تومان به بالاست.اصول اولیه سئو نظیر دایو بیس بودن و آدرس دهی بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و ریسپانسیو بودن و همچنین استاندارد w3c لحاظ می گردد.

کد نویسی وب سایت

هزینه کدنویسی سایت بسته به حجم پروژه و صفحات وب سایت و همچنین صورت مساله و خواسته های مشتری از مبلغ 500 هزار تومان به بالا قابل تغییر است.

تست و پشتیبانی سایت

 سایت پس از ساخت نیاز به تست و پشتیبانی یکساله دارد تا چنانچه برای سایت مشکلی به وجود آمد و یا سوالی برای کارفرما مطرح شد بتواند موارد را از تیم پشتیبانی پیگیری نماید. هزینه پشتیبانی یکساله وب سایت در حدود 100 هزار تومان می باشد.

درج مطلب وب سایت(در صورت نیاز)

 درج مطالب وب سایت کار فنی و پیچیده ای نیست و کارفرما می تواند با آموزشی که می بیند این کار را به راحتی انجام دهد. در صورتی که کارفرما این وظیفه را به ما محول نمایید هزینه درج مطالب وب سایت در حدود 200 هزار تومان به بالا بسته به حجم مطالب می باشد.

اضافه نمودن زبان جدید به سایت(در صورت نیاز)

 هزینه اضافه نمودن زبان جدید به وب سایت در حدود 30 درصد از مبلغ کل می باشد. به عنوان مثال در صورتی که عدد کل طراحی سایت در حدود 900 هزار تومان باشد هزینه اضافه نمودن زبان جدید به سایت در حدود 270 هزار تومان می باشد. البته این درصد در پروژه های مختلف بسته به نوع پروژه متفاوت است و می بایست موردی مشخص گردد.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت(در صورت نیاز)

 سایت به طور پیش فرض از پایه به صورت سئو شده طراحی می گردد و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای سئو سایت نیست. هزینه نمایش سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به سایت در صفحه اول در حدود 1 میلیون تومان می باشد که این قیمت برای کلمات های پر رقیب بالاتر می باشد. برای مشخص شدن تعرفه دقیق نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل خود با ما تماس حاصل فرمایید.

  

طراحی سایت

 طراحی سایت 

 

قیمت های ذکر شده در بالا برای سایت های معمولی می باشد و در صورتی که سایت نیاز به امکانات خاصی نظیر درگاه پرداخت آنلاین ، فروشگاه و .... داشته باشد هزینه به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

 برای مشاوره جهت طراحی سایت ، طراحی سایت، خرید هاست و دامین، استعلام هزینه طراحی سایت با شماره های 66912056-66120698 و یا شماره 09122246022 تماس حاصل فرمایید.

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.