Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

چاپ کاتالوگ حرفه ای

 

چاپ حرفه ای کاتالوگ

 

چاپ کاتالوگ حرفه ای مستلزم یک طراحی کاتالوگ حرفه ای است. از عوامل تاثیر گذار در چاپ کاتالوگ حرفه ای می توان به عکاسی صنعتی محصولات ، طراحی گرافیکی براساس اصول چاپ ، نظارت بر چاپ ، خدمات پس از چاپ شامل روکش ، و همچنین صحافی دقیق ، می باشد . این مجموعه با ارائه خدمات پیش شامل : آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، آتلیه طراحی و لیتوگرافی و پس از آن شامل : مجموعه چاپ افست ، روکش زنی و صحافی قادر به انجام پروژه های خاص و خلاقانه می باشد . 
همانطور که می دانید یکی از مهمترین نیازهای شرکت ها ، موسسات و کارخانجات طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای است . آیا با اصول آن آشنایی دارید ؟ آیا می دانید چاپ کاتالوگ حرفه ای چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ کارشناسان زبده شرکت افراگرافیک پاسخ این سوالات را می دانند و به شما خدمات طراحی کاتالوگ و در کنار آن چاپ کاتالوگ حرفه ای ارائه خواهند داد . 

عناصر بازاریابی، ابزار مهمی در تعیین موفقیت شما می باشند. ما بخوبی به این موضوع آگاهی داریم که کیفیت عناصر بازاریابی و تبلیغاتی در طراحی کاتالوگ ، تاثیر بسزایی در ذهن مشتریان و تجارت شما خواهد داشت. موفقیت شما در این خصوص به نوعی با موفقیت ما در رابطه است. ما حداکثر تلاش خود را برای موفقیت شما انجام خواهیم داد. افراگرافیک با بهره گیری از تیمی مجرب در طراحی کاتالوگ و بروشور، خدماتی با قیمتی بسیار مناسب ارائه خواهد داد.

خدماتی که دراین رابطه ارائه می دهیم ، شامل طراحی کاتالوگ ، چاپ کاتالوگ ، طراحی بروشور و طراحی طرح کاتالوگ ، تولید فایل کامپیوتری قابل چاپ، حمل و نقل آن بدست شما می باشد. ما نه تنها در طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ تخصص داریم، بلکه در زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده از کاتالوگ ها، پیشنهادهایی را ارائه خواهیم داد. همه اینها، این اطمینان را در شما ایجاد خواهد کرد که از بروشور و کاتالوگ تولیدی خود، به مطلوب ترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

 

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

قیمت هایی مناسب برای طراحی کاتالوگ

قیمت های افراگرافیک برای خدمات طراحی کاتالوگ در مقایسه با کیفیت خدماتی که در زمینه طراحی کاتالوگ ارائه می دهیم بطور چشمگیری پایین می باشد. شاید بتوان گفت پس از کیفیت در طراحی کاتالوگ ، قیمت های ما، مهمترین مزیت رقابتی در بازار طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ است.

پشتیبانی از چاپ در طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور شما علاوه بر آنکه توسط ما طراحی خواهند شد، بسته به در خواست، چاپ کاتالوگ یا تولید کاتالوگ نیز انجام خواهند شد. کاتالوگ ها در بسته بندی های مناسب با ارائه خدمات حمل و نقل توسط تیم افراگرافیک ، بدست تان خواهند رسید . محصولات چاپ از جمله چاپ کاتالوگ نماینده سازمان و شرکت شما هستند . کاتالوگ ها دقیقا باید همان کاری را بکنند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید، شما آن را انجام می دادید . وظیفه اصلی طراحی کاتالوگ معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست . از کاتالوگ به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند. چاپ کاتالوگ نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.


چاپ کاتالوگ ۴ رنگ در اندازه زینکهای استاندارد

چاپ رنگی

چاپ طلا و نقره

چاپ متالایز

 

نمونه های طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ در سایت تخصصی افراگرافیک موجود می باشد . همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش این مجموعه تماس بگیرید.

تلفن های تماس :

66912056    66120694   66120698     09122246022

  

چاپ کاتالوگ-طراحی کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.