Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

چاپ و طراحی ست اداری و اوراق اداری

ست اداری به مجموعه‌ای از اوراق اداری شرکت ها یا سازمان ها گفته می شود و شامل: سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فاکتور و کارت ویزیت می باشد. اوراق اداری یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد. کارشناسان افرا گرافیک با طراحی ست اداری منحصر به فرد خود، چشم ها را به خود خیره می کند.

پکیج ست اداری گروه مشاوران طراحی افرا گرافیک شامل طراحی سربرگ A4 و A5، کاغذ یادداشت، پاکت ملخی، پاکت نامه A4 و A5 و کارت ویزیت می باشد. طراحی شامل 3 نمونه اتود اولیه و پس از آن ویرایش طرح مورد نظر شما می باشد.

به دلیل زیبایی شناختی و هماهنگی هر بیشتر سازمان ، بهتراست این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، به همین دلیل به آنها اصطلاحا "ست اوراق اداری" گفته می شود.

استفاده از لوگو ، رنگ سازمانی و اطلاعات تماسی از مواردی هستند که عموما در چاپ ست اداری استفاده می شود.

- هر یک از این موارد با توجه به نیاز شما به طور جداگانه نیز طراحی می گردد.

- هزینه چاپ ست اداری با توجه به نوع جنس کاغذ، تعداد رنگ، گرماژ کاغذ و تیراژ چاپ متغیر می باشد.

ست اداری :

•    سربرگ یا letter head جهت مکاتبه و نگارش نامه های اداری و رسمی و عموما در دو قطع A4 و A5 طراحی و چاپ می شوند. سربرگ ها از نظر کاربرد جزء پرکاربردترین اوراق اداری محسوب می شوند از این رو جهت طراحی و چاپ این محصول ، باید تامل و توجه دقیقی صورت گیرد. بسته به سلیقه و بودجه سفارش دهنده، سربرگ ها می توانند بر روی کاغذهای مختلف و ویژه ای چاپ گردند. اما در شرایط معمولی سربرگ ها بر روی کاغذ 100 گرم تحریر چاپ می گردند.

•    کارت ویزیت یا business card جهت معرفی شغل و ارائه راه های تماس با شرکت یا سازمان.

این کارت ها بیانگر نوع فعالیت و کسب و کار و در واقع معرف شما و نوع کسب و کار شما می باشند و بر خلاف تفکر عمومی که گمان می کنند کارت های ویزیت اهمیت چندانی ندارند، باید گفت که از دیدگاه مخاطب شما مقدار اهمیت شما برای کسب و کار خود برابر است با مقدار ارزشی که شما برای کارت ویزیت خودتان در نظر می گیرید کارت های ویزیت از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند.

•    پاکت نامه یا envelope (جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها و ...) پاکت های نامه ابعاد و اندازه های متفاوتی نسبت به نیاز مشتریان دارند و ...

•    یادداشت ها یا note جهت یادداشت های غیر رسمی که معمولا از  پرت کاغذ در چاپ اوراق بدست می آید و که معمولا جنبه تبلیغاتی دارند.

 

موارد دیگری نیز مانند فلش کارت ها، کارت های پرسنلی، فاکتور، فولدر یا پوشه و ... وجود دارد که در مجموعه اوراق اداری آورده می شوند.

 

فقط کافیست با یک تماس از مشاوره رایگان کارشناسان افرا گرافیک  قیمت طراحی ست اداری و قیمت چاپ ست اداری مطلع شوید.

 

021-66912056    021-66120698   

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.