Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
خدمات و مطالب آموزشی

چاپ فوری|چاپ سریع|چاپ کتاب فوری

چاپ فوری|چاپ سریع|چاپ کتاب فوری

برای چاپ فوری کتاب خود همواره بهتر است به دنبال انتشارات یا مرکز تخصصی باشید. چاپ کتاب مراحلی دارد که حروفچینی یکی از مهمترین آن است.
حروفنگاری یا حروفچینی

حروفچینی دستی در حال حاضر در اکثر کشورهای جهان بکلی منقرض شده است. البته برای برخی مصارف بسیار محدود و استثنایی از حروفچینی دستی استفاده می شود ، اما برای چاپ کتاب و نشریات ، نه سرعت و کارآمدی دارد و نه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.
حروفچینی دستی اکنون به عنوان بخشی از تاریخ چاپ و برای اشنایی با چگونگی چاپ کتابها در گذشته بررسی شود. حروفنگاری ماشینی.
چیدن یا زدن حروف چاپ به کمک ماشین ، از ماشینهای ساده گرفته تا پیشرفته‌ترین و پیچیده ترین رایانه ها. ماشینهای حروفچینی انواع بسیاری داشت ، و به صورتهای مختلف انجام می گرفت ؛ برای مثال ماشین حروفچینی مونوتایپ ، تک چینی و ماشین لاینوتایپ ، سطر چینی می کرد. حروفچین ، حروفی را که می خواست بر صفحه شستیها می زد ، مانند ماشین تحریر ، و به ازای هر حرفی که می زد ، قالب آن حرف بیرون می آمد ، و وفتی قالبتهای حروف یک سطر کنار هم قرار می گرفت ، و به اصطلاح سطر پر می شد ، از مایع مذاب آماده ، پر و یک سطر کتاب به صورت فلز یکپارچه ریخته می شد ، بنابراین اگر صفحه کتاب فی المثل 30 سطری بود ، براساس این شیوه از 30 سطر ریخته شده که باید زیر هم چیده می شد ، تشکیل می گردید.
ماشین اینترتایپ در اصول و روش کار تفاوت چندانی با لاینوتایپ نداشت. ماشین فتوترونیک اینترتاپ همه مزایای اینترتاپ را داشت به اضافه سرعت بیشتر.

نحوه چاپ فوری کتاب و طی مراحل آن را جهت چاپ آثار خود را از ما یعنی افراگرافیک بخواهید.
نحوه چاپ انواع کتاب و مراحل آن به زبان ساده عبارتند از: 1- پیدا کردن ناشر مناسب و عقد قرارداد (می توانید با ما تماس بگیرید) 2-آماده کردن دست نوشته یا فایل تایپ شده (بر عهده مولف است و ما می توانیم متن شما را تایپ کنیم یا متن تایپ شده خام شما را صفحه بندی و ویراستاری نماییم.) 3- مراجعه به ارشاد و اخذ مجوز  4- اخذ شابک، فیپا و ثبت کتاب  5- طراحی جلد (شما می توانید جلد مورد نظر خود را آماده کنید اما ما نیز می توانیم بهترین جلد را با هزینه مناسب برای شما طراحی نماییم.) 6- چاپ و صحافی با چسب گرم و کیفیت بالا در تیراژ و تعداد دلخواه شما 7- بسته بندی با شرینگ و سلفون و ارسال برای مولف . با برداشتن یک گام و عقد قرارداد با ما بقیه مراحل انجام و کتاب به دست شما خواهد رسید.

چاپ آثار شما نماینده سازمان و شرکت شما هستند . آنها دقیقا باید همان کاری را بکنند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید، شما آنرا انجام می دادید . وظیفه اصلی آنها معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست .
از کتاب به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند. چاپ کتاب نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،کاربرد کلی کالاها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.
کتاب به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود.
چاپ ۴رنگ در اندازه زینکهای استاندارد
چاپ بصورت رنگ ترکیبی
چاپ طلا و نقره
چاپ متالایز

 

کانون تبلیغاتی افراگرافیک

 

 آدرس: تهران - انقلاب - خیابان آزادی - بعد از چهارراه قریب -نرسیده به نواب – خیابان اسکندری جنوبی - نبش خیابان کلهر - دفتر افرا گرافیک

 

66912056  66562677 66120698   09122246022

 

https://afragraphic.ir

 

info@afragraphic.ir

 

https://telegram.me/afragraphic_ir

 

https://instagram.com/afragraphic1390

 

https://facebook.com/AfraGraphic

 

https://plus.google.com/104048725792771050756

 

https://youtube.com/channel/UCOKVgQfCKUC0F4z2hoOOhPQ

 

https://twitter.com/afragraphic

 

https://ir.linkedin.com/in/afragraphic

 

https://aparat.com/afragraphic

 

https://Telegram.me/afragraphic_ir

 

https://cloob.com/name/afragraphic

 

 

 

نظــرات شما

نام :
وب سایت :
ایمیل :
پیغام :  

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.