Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
طراحی و چاپ بروشور

چاپ بروشور

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی و چاپ بروشور 3لتی گلدکور

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی و چاپ بروشور ریپل

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی و چاپ بروشور تجهیز گستر

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی و چاپ بروشور دولتی الحاوی

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی بروشور موسسه اتومبیل اجاره

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی بروشور آراتجهیز الیزه

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی بروشور خانه روز

 چاپ بروشور حرفه ای

طراحی بروشور بیتادنت

چاپ بروشور در مقایسه با چاپ کاتالوگ‌ معمولا ارزان تر است و در ابعاد مختلف ، بدون نیاز به صحافی های سنگین با فرآیند صحافی ساده و در تیراژ بالا چاپ می‌شوند . گرماژ کاغذ برای چاپ بروشور می‌تواند به دلخواه انتخاب شود، اما اغلب با گرماژ پایین چاپ می‌شوند تا هم خواندن آن‌ها ساده‌تر باشد و هم مقرون به صرفه تمام شوند. همچنین چاپ بروشور اغلب با استفاده از دو فرآیند چاپ به صورت دیجیتال و چاپ به صورت افست تولید می‌شوند.

معمولا تعرفه قیمت چاپ بروشور و همچنین تعرفه طراحی و چاپ بروشور و تبلیغات رنگی با کاغذ گلاسه بصورت چاپ افست بر اساس : سایز چاپ وابعاد کار، تعداد لت بروشور، تیراژ بروشور، گرماژ کاغذ بروشور، تعداد خط تا ، روکش سلفون یا یووی و سایر المان ها تعیین می گردد .

در چاپ بروشور حرفه ای محدودیت و هزینه کمتری نسبت به چاپ کاتالوگ تبلیغاتی وجود دارد تنوع در سایز و ابعاد بسیار بالا می باشد ، چاپ بروشور، بخش مهمی از تلاش های بازاریابی مستقیم در یک شرکت است. جهت بهینه تر شدن هزینه چاپ بروشور و کاتالوگ و خدمات تکمیلی ، شما می توانید سفارش خود را افزایش دهید تا تیراژ 5000 نسخه ، سفارش چاپ بروشور در این مجموعه بصورت افست به صورت چاپ اختصاصی می باشد ، در صورت درخواست استعلام قیمت تعرفه انواع بروشور ویا کاتالوگ همچنین طراحی کاتالوگ یا بروشور با شماره های دفتر تماس حاصل نمایید.

شرایط طرح آماده جهت چاپ بروشور باید به شرح زیر باشد:

 • طرح آماده ارسالی جهت چاپ باید دارای سیستم رنگی CMYK باشد. چناچه در طراحی بروشور یا طراحی کاتالوگ از رنگهای RGB استفاده شود مسئولیت خطا در رنگ به عهده سفارش دهنده می باشد.
 • بهتر است در طراحی از رنگ های پر( تمپلات ) و همچنین نوشته های چهار رنگ استفاده نشود.
 • کیفیت طرح بروشور باید با رزولوشن 300 DPIباشد.
 • رعایت فاصله نیم سانت برای نوشته‌ها و تصاویر و ... که می‌خواهید در برش نرود از هر طرف طرح الزامی‌ است.
 • چاپ هر طرحی با استفاده ازعکس بانوان (ایرانی یا خارجی) که با موازین کشور مغایرت داشته باشد خلاف مقررات است.
 • چاپ اقلام چاپی با متن تمام انگلیسی به نحوی که بیننده یا مصرف کننده را در هنگام استفاده، به سمت کالا یا خدمات خارجی منحرف نماید(در صورتی که مجوزی برای چاپ آن نباشد)، ممنوع می باشد.
 • مسئولیت قانونی کنترل اعتبار مجوز چاپ آگهی یا هر نوع اوراق تبلیغاتی جهت موسسات و مکان هایی همچون آموزشگاه ها، شرکت های خدماتی، شرکتهای انبوه سازی، مراکز درمانی و بهداشتی و ... که نیاز به اخذ مجوز چاپ آگهی از ارگان مربوطه دارند، برعهده شخص سفارش دهنده می‌باشد.
 • همان طور که در طراحی بروشور بیان کردیم اغلب بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول و یا یک خدمت، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و … در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد.

  بروشورها معمولا ارزان هستند و در اندازه های مختلف و با سلیقه شما چاپ می گردند. تیراژ آنها بالاست، زیرا قرار است که در میان مصرف کنندگان بیشماری توزیع گردد. گرم کاغذ آنها می تواند به دلخواه انتخاب شود، اما معمولا با گرماژ پایین چاپ می شوند تا هم ارزان باشد هم خواندن آن ها برای مصرف کننده ساده باشد .

  در وهله اول به نظر میرسد که طراحی بروشور هم مانند طراحی کاتالوگ است و تفاوتی ندارد ، اما به واقع تفاوت اساسی میان چاپ بروشور و کاتالوگ وجود دارد . کاتالوگ ها برای واسطه ها و توزیع کننده ها چاپ می شوند در صورتی که بروشور برای مصرف کننده جزء طراحی و چاپ میگردد.

   اصول طراحی و به ویژه چاپ بروشور نیازمند دقت و تخصص کافی می باشد  باید به این نکته توجه داشته باشید که اساسا این برگ ، قرار است به دست آخرین نفری که میخواهد این محصول را مصرف نماید، برسد . شرکت افراگرافیک با ارزش که برای شما و اهدافتان قائل است خدماتی با کیفیت در این زمینه ارائه خواهد داد . با اطمینان خاطر افراگرافیک را به عنوان بهترین گزینه کیفیت خدمات چاپ انتخاب نمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک می باشد.