Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22
طراحی و چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت آرتمیس

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت آرمه آژند ژابین

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت پاسارگاد طب ایرسا

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت نوبر

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  بازرگانی شرکت کوشا تجارت

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت بتون پاشین

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت ایزد به دید پارسه

 چاپ ست اداری ، طراحی ست اداری

چاپ ست اداری  شرکت امین طب

چاپ ست اداری یا همان اوراق اداری یکی از ملزومات شرکت ها و سازمان ها و یا حتی فروشگاههای مختلف است که معمولا با توجه به نیازشان در طول سال چند بار آن را سفارش می دهند. طراحان افراگرافیک با بررسی این نیاز ، پکیج های مختلفی از طراحی ست اداری را برای شما جمع آوری کرده اند تا بدون دردسر این نیاز را برطرف نمایید.

ست اداری ، از بخش های اصلی هویت بصری و اصلی هر شرکت یا برند طراحی میشوند. ست اداری با ترکیبی مناسب می‌تواند با قیمتی مناسب بیشتر نیازهای روزمره شرکت‌ها را برای مکاتبات خود برآورده کند. کانون افرا با استفاده از اندازه فرم‌های چاپی توانسته است بهترین پیشنهاد قیمتی یک ست اداری مناسب را به شما دوستان ارائه کند.

اوراق اداری ، اسناد اداری یا ست اداری شامل کلیه ملزوماتی است (سربرگ ، پاکت ، یادداشت ، کارت و … ) که برای انجام مکاتبات و ارتباطات تجاری و اداری توسط شرکت ها و سازمان ها استفاده می گردد. ست اداری معرف و هویت سازمانی هر مجموعه است. ست اداری به مجموعه ای از اوراق اداری گفته میشود که شامل کارت ویزیت ، سربرگ و طراحی و چاپ پاکت در ابعاد مختلف می باشد .

طراحی و چاپ ست اداری

معمولا ست اداری به اوراق ویا اسناد اداری که بصورت یکمدل و یک شکل برای معرفی شرکت یا نامه نگاری با مراکز مختلف درون شرکت و یا بیرون شرکت استفاده میشود و کمتر جنبه تبلیغاتی شرکت را دارد و بیشتر به معرفی شرکت و همچنین دسترسی ساده به شماره های تماس و آدرس شرکت می پردازد.

چاپ پاکت

از پاکت نامه برای ارسال نامه های خود استفاده میکردند. از مزایای پاکت نامه این است که نامه جنبه رسمی پیدا میکند و از آنها برای بسته بندی استفاده میکنند. معمولا چاپ پاکت مخصوص نامه طراحی، چاپ پاکت های A3 و A5 ، چاپ و ساخت پاکت اداری A4 و نامه از متداول ترین پاکت های موجود هستند.

چاپ سربرگ

در ست اداری سربرگ برگه ای است که بصورت و اندازه چاپ سربرگ A4 و A5 و برگه های یادداشت A6 چاپ می شود و لوگو شرکت و آدرس شرکت و مشخصات شرکت در آن درج می شود و بعنوان نامه داخلش نوشته و در پاکت گذاشته و برای مقصد که میتواند شرکت های خریدار و یا و… باشد ارسال میشود.

چاپ سربرگ به صورت اختصاصی می تواند کمک زیادی به تبلیغات هر شرکت انجام دهد و یکی از قوی ترین الگوهای کاری برای رسیدن به هدف که بالا بردن کیفیت شرکت می باشد است. رایج ترین جنس سربرگ ها بیشتر بصورت چاپ سربرگ کتان ، چاپ سربرگ تحریر میباشد.

طراحی سربرگ مستلزم دانش حرفه ای در زمینه طراحی سربرگ و پاکت است و این کار هر چقدر توسط طراح حرفه ای تری انجام شود در آخر بهره بری بیشتری میتواند برای شرکت به ارمغان بیاورد.

اغلب استفاده از نوع کاغذ ، رنگ ، فونت ، طرح و استانداردهای لازم و ضروری و هماهنگی بین این مجموعه بطور غیر مستقیم تاثیر مطلوب و مثبتی را به مخاطب شما انتقال می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.