Info@Afragraphic.ir
0912 22 460 22

طراحی مالتی مدیا

سی دی مالتی مدیا یکی از بهترین و کاملترین روشهای تبلیغاتی باشد ، که  شما به خوبی می توانید تمام فعالیت های مجموعه خود را درقالب یک سی دی مالتی مدیا به نمایش بگذارید. طراحی سی دی مالتی مدیا شما ، میتواند حاوی اطلاعات مهم و کاربردی زیادی برای کاربران شما باشد تا کاربر با استفاده از اطلاعات مالتی مدیا بتواند با کلیه خدمات و محصولات شما آشنا شود .

 فایل های تصویری ، فایل های PDF، فایل های متنی، فیلم، موزیک و هر آنچه لازم است که شما برای معرفی مجموعه خود بخواهید را می توانید با طراحی سی دی مولتی مدیا داشته باشید به همین جهت سی دی مالتی مدیا را چند رسانه ای هم می گویند.

پروژه های مالتی مدیا میتواند در قالب های مختلفی مانند : سی دی های آموزشی ، سی دی های تبلیغاتی ، کارت سی دی های تجاری ، نرم افزارهای آموزشی ، آرشیو های الکترونیک ، گالری های دیجیتال ، کتابخانه های مجازی و ... تهیه گردد.

طراحی مالتی مدیا

درختان بیشماری قطع می شود تا یک کاتالوگ یا هر نوع تبلیغ کاغذی تولید شود، اگر به اهمیت نگهداری از طبیعت با دید وسیع تری نگاه کنیم به این نتیجه می رسیم که تا جای ممکن از تبلیغات کاغذی (چاپی) کمتر استفاده کنیم. ولی از آنجایی که نیاز به تبلیغات برای هر مجموعه امری ضروری است پس باید به دنبال یک راهکار دیگر بود. پیشرفت تکنولوژی باعث می شود راهکارهای جدیدی  برای جایگزینی تبلیغات کاغذی به وجود بیاید و سی دی های مولتی مدیا یا مالتی مدیا یکی از آن ها است.

ساختار یک سی دی مالتی مدیا بسیار ساده و تقریبا شبیه وب سایت می باشد با این تفاوت که شما در وب سایت به دلیل محدود بودن فضای Host و سرعت اینترنت  نمی توانید از فایل های با حجم بالا استفاده کنید ولی در مالتی مدیا این محدودیت وجود ندارد و شما به راحتی می توانید از تمام موارد ذکر شده با کیفیت بالا استفاده کنید.

نرم افزار های متعددی برای ساخت یک سی دی مالتی مدیا وجود دارد  از جمله ,Autoplay media studio ,Multi media bilderو در برخی از موارد از نرم افزار فلش نیز استفاده می شود که تقریبا استفاده از این نرم افزار به مرور زمان کمتر شده است. مالتی مدیا به صورت یک فایلAutorun در همه کامپیوترها به راحتی قابل اجرا می باشد.

 

طراحی مالتی مدیا لازم و ضروری است؟

 استفاده همزمان ازعناصر مختلف مثل تصویر، فیلم، موزیک، متن ، انیمیشن و ...در ساخت سی دی مالتی مدیا باعث جذابیت آن شده و مخاطب را جذب می کند و برای هر کاربری به راحتی قابل استفاده می باشد.  هزینه تهیه و ساخت  سی دی های مالتی مدیا درمقایسه با  تبلیغات چاپی بسیارکمتر است. تکثیر سی دی های مالتی مدیا نیز با سرعت و در کوتاهترین زمان  به راحتی انجام می شود، فضای کمی برای نگهداری سی دی های مالتی مدیا نیاز است و نکته مفید دیگری که  سی دی مالتی مدیا دارد قابلیت ویرایش آسان و ساده آن حتی پس از اتمام کار است. از نظر محتوا هیچ محدودیتی در تهیه این سی دی ها وجود ندارد. یکی دیگر از کاربردهای مفید مالتی مدیا کاتالوگ های الکترونیکی می باشد که می تواند در قالب یک کاتالوگ ورق خور، دقیقا مشابه نمونه چاپی ارائه گردد. که امروزه موارد استفاده زیادی دارد.

خدمات طراحی مالتی مدیا افراگرافیک

گروه مشاوران طراحی افراگرافیک با استفاده و شناخت کامل از تکنولوژی ساخت سی دی مالتی مدیا و استفاده از نیروی متخصص و طراحان زبده  می تواند خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم. شما می توانید با یک تماس از مشاوره رایگان ما جهت ساخت سی دی های مالتی مدیا اطلاعات لازم در این خصوص را کسب کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت طراحی و چاپ افراگرافیک  می باشد.